Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

18.06.2021

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała przerwane zawody JUWe Tychy – Polonia Międzyrzecze (na boisku 3:1 w 25. minucie w momencie przerwania zawodów) z dnia 16.06.21. jako WO 3:0, 3 punkty na korzyść drużyny JUWe Tychy.
Drużyna Polonia Międzyrzecze została zdekompletowana w 25. minucie. (Regulamin Ramowy Rozgrywek § 43 ust. 1 pkt 8).

RELACJA Z FP JUWe:

Krótki mecz z Międzyrzeczem

W środowe popołudnie JUWe "po niezwykle dramatycznym" meczu pokonało Polonie Międzyrzecze 3-1. Bramki dla JUWe zdobyli Gąsior (20 minuta), Szlosarek (23 minuta), Woźniak (29 minuta).

Dramaturgia tego meczu polegała na tym, że goście zdołali zebrać 7 zawodników i przyjechać na mecz. JUWe w pełnym składzie (11 zawodników) niemiłosiernie się męczyło seryjnie marnując okazje jedną za druga. Pierwszego gola zdobywa Gąsior po indywidualnej akcji w polu karnym i strzałem nad bramkarzem w długi róg. Drugiego gola zdobywa Szlosarek strzałem pod poprzeczkę z 18 metra zaś 3 gola zdobywa Woźniak po wymianie kilku podań i strzałem z 7 metra. Po stracie 3 gola urazu doznał trener Mikolasz i sędzia zgodnie z przepisami zakończył ten nierówny pojedynek. Drugim dramatycznym momentem była strata gola w 24 minucie i po stracie piłki przed własnym polem karnym napastnik gości strzela gola do pustej bramki.

Na szczęście liczą się punkty a nie oceny za wyraz artystyczny czy sportowy i mamy 4 punkty straty do lidera ze Studzionki.