Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno IV Leśnik Kobiór
0:1
Piast IV Bieruń Nowy
LKS IV Gardawice
5:0
Czapla IV Kryry
Siódemka IV Tychy
2:4
Fortuna Wyry
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
LKS IV Studzionka
Czarni IV Piasek
1:2
UKS IV Warszowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
0:1
UKS IV Warszowice
LKS IV Studzionka
4:4
LKS IV Gardawice
Siódemka IV Tychy
2:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla IV Kryry
1:6
Grodno IV Leśnik Kobiór
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:3
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
Piast IV Bieruń Nowy
4:2
Czarni IV Piasek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS IV Warszowice
4:0
Piast IV Bieruń Nowy
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
Siódemka IV Tychy
Czarni IV Piasek
14:1
Czapla IV Kryry
Grodno IV Leśnik Kobiór
4:0
LKS IV Studzionka
LKS IV Gardawice
4:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:3
Fortuna Wyry
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:6
Grodno IV Leśnik Kobiór
Siódemka IV Tychy
0:3
LKS IV Gardawice
LKS IV Studzionka
3:6
Czarni IV Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla IV Kryry
1:5
UKS IV Warszowice
Fortuna Wyry
1:3
Piast IV Bieruń Nowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast IV Bieruń Nowy
3:0*
Czapla IV Kryry
Grodno IV Leśnik Kobiór
1:1
Siódemka IV Tychy
LKS IV Gardawice
1:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
Fortuna Wyry
UKS IV Warszowice
5:1
LKS IV Studzionka
Czarni IV Piasek
6:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:3
UKS IV Warszowice
LKS IV Studzionka
0:8
Piast IV Bieruń Nowy
Siódemka IV Tychy
0:0
Czarni IV Piasek
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
0:1
LKS IV Gardawice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:5
Grodno IV Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
16:1
Czapla IV Kryry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast IV Bieruń Nowy
3:0*
LKS Goczałkowice - Zdrój
LKS IV Gardawice
1:1
Fortuna Wyry
Czapla IV Kryry
0:11
LKS IV Studzionka
UKS IV Warszowice
3:0
Siódemka IV Tychy
Grodno IV Leśnik Kobiór
2:2
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
Czarni IV Piasek
9:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
4:5
Czapla IV Kryry
Fortuna Wyry
7:0
LKS IV Studzionka
Siódemka IV Tychy
0:4
Piast IV Bieruń Nowy
LKS IV Gardawice
0:2
Grodno IV Leśnik Kobiór
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
0:3
Czarni IV Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:3
UKS IV Warszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno IV Leśnik Kobiór
2:0
Fortuna Wyry
LKS IV Studzionka
12:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
UKS IV Warszowice
4:1
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
Piast IV Bieruń Nowy
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czarni IV Piasek
5:2
LKS IV Gardawice
Czapla IV Kryry
0:3
Siódemka IV Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
8:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
LKS IV Gardawice
0:0
UKS IV Warszowice
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
0:9
Piast IV Bieruń Nowy
Siódemka IV Tychy
1:3
LKS IV Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:3
Czapla IV Kryry
Grodno IV Leśnik Kobiór
4:2
Czarni IV Piasek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:3
Siódemka IV Tychy
Piast IV Bieruń Nowy
2:1
LKS IV Gardawice
LKS IV Studzionka
5:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla IV Kryry
2:3
LKS IV Rudołtowice-Ćwiklice
UKS IV Warszowice
4:1
Grodno IV Leśnik Kobiór
Czarni IV Piasek
16:1
Fortuna Wyry
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości