Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

18.09.2016

Wynik meczu pokazuje różnicę klas pomiedzy drużynami JUWe i Tempa Paniówki. Co prawda na boisku nie było tego widać jednak karygodne błędy od początku spotkania powodowały szybkie utraty bramek. Od początku meczu drużyna JUWe wyszła przestraszona, rozkojarzona. Widać drużyna zatraciła pewność siebie i waleczność z której przecież słyneliśmy. No i ten bilans bramkowy - po prostu dramat.

Już w 4 minucie tracimy piłkę w środku pola, przejecie i wrzutka w pole karne i napastnik gospodarzy głową pokonuje bramkarza. W 15 minucie powtórka z 4 minuty strata, dośrodkowanie i gol. W 24 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy po faulu którego nie było i mamy 3-0. Od 25 minucie przejęliśmy całkowicie doominacje na boisku a gospodarze czekali na kontry. W 27 minucie po rzucie rożnym Hornik został sfaulowany w polu karnym lecz tym razem sędzia nie gwizda karnego. W 31 minucie po strzale głową Gorkiego z bramki piłkę przewrotką wybija obrońca gospodarzy. W 34 minucie w polu karnym do pozycji dochodzi Szymon Woźniak lecz strzela za słabo. W 41 Hornik mija 4 zawodników lecz strzela za słabo w bramkarza. Do przerwy 3-0. Po przerwie dalej mamy inicjatywę najpierw Hornik w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza lecz obrońca wybija piłkę, w kolejnej w sytuacji sam na sam Gorki podaje do Malcharka lecz ten zostaje zablokowany. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i po błędzie Firleja gospodarze strzelają na 4-0. Juwe nadal atakuje a gospodarze wyprowadzają szybkie kontry. w 75 minucie Gąsior strzałem z 25 metrów próbuje lobować bramkarza lecz ten końcówkami palców wyłapuje piłkę. W 78 minucie mamy już 5-0, następnie 6-0 i w 87 minucie 7-0 po braku komunikacji stopera i bramkarza. W 89 minucie po rzucie wolnym gola strzela Gorki dobijając strzał głową Rafała Kaczmarczyka. W 93 minucie po rzucie rożnym strzałem z pierwszej piłki debiutanckiego gola w seniorach strzela 17 letni Dawid Malcharek.

Po meczu opuszczone głowy zawodników JUWe mówiły same o sobie. Trzeba walczyć dalej a następna okazja na punkty już w najbliższą sobotę o godz. 16,00 z Uranią Ruda Śląska.