Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

10.10.2016

W bardzo eksperymentalnym składzie bez kilku podstawowych zawodników podjęliśmy walkę z drużyną z Mikołowa i walczyliśmy o korzystny wynik do ostatnich sekund. Zabrakło odrobiny szczęścia. Od początku meczu czekamy na akcje rywali i na szybki przechwyt piłki. W 12 minucie w zamieszaniu pod bramka rywala Piotr Haśnik w sytuacji sam na sam na 5 metrze nie trafia do bramki. W kolejnej akcji tracimy gola po błędzie obrońców napastnik gości strzela gola po  ograniu 3 zawodników. Na szczęście nie poddajemy i walczymy. W kolejnej akcji z 25 metrów strzela Hornik lecz bramkarz wybija piłkę zmierzająca w okienko. Następnie z rzutu wolnego bramkarz wybija piłkę z linii bramkowej. Do przerwy 0-1. Po przerwie atakujemy i goście graja na utrzymanie korzystnego rezultatu. W kolejnej sytuacji po rzucie wolnym strzał Roberta Kaczmarczyka ponownie z linii bramkowej wybija bramkarz. Po kolejnym wolnym głową Haśnik nie trafia do bramki z 7 metra. W 78 minucie Szymon Woźniaktraci piłkę w środku pola i musi faulować wychodzącego na pozycję sam na sam zawodnika gosci. Czerwona kartka i gramy w 10. Nie załamuje to nas, osiągamy przewagę i atakujemy akcja za akcję. Sytuacje mieli Ponownie Haśnik, Robert Kaczmarczyk i w ostatnich sekundach bramkarz Gąsior który nie trafił w piłkę po wrzutce z wolnego. Przegraliśmy mecz ale widać postęp w grze, zaangażowanie i walkę o każdy metr boiska. A za tydzień w sobotę kolejny mecz u siebie z beniaminkiem Pogonią Ruda Śląska i po cichu liczymy na pierwsze punkty.