Ruch Kozłów
55'
Sebastian Chlebik FAUL. (Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika).
58'
Mateusz Pawlaczyk Trzymanie przeciwnika za spodenki przerywając grę w taktycznym celu.
86'
Adam Waszkiewicz Zatrzymanie piłki ręką przerywając grę w taktycznym celu.
40'
Nieznany zawodnik Opuszczenie linii bramkowej w trakcie wykonywanego rzutu karnego- po którym piłka nie wpadła do bramki.
52'
Nieznany zawodnik FAUL. (Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika).

07.08.2016

Pierwszy mecz o stawkę mimo porażki można uznać z za udany pokazaliśmy się na tle mocnego rywala bardzo pozytywnie.
Pierwsza połowa mimo sporej przewagi gości w środku pola zakończyła się remisowo 1-1 ale tak naprawdę tylko dzięki arbitrom, którzy najpierw jako jedyni spośród wszystkich osób na obiekcie nie widzieli dwu metrowego spalonego zawodnika z Paniówek, a potem podyktowali rzut karny na naszą korzyść za zagranie ręką przed polem karnym :-).
Druga połowa to już wyrównany pojedynek mieliśmy naprawdę sporo szans by wyjść na prowadzenie i zakończyć ten mecz zwycięstwem, niestety to goście mieli więcej szczęścia i po jednej z nielicznych dośrodkowań umieścili piłkę w siatce obejmując prowadzenie 2-1. Mecz też zakończył się takim rezultatem i odpadamy z Pucharu Polski.