Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
5:4
LKS Brzeźce
UKS SPS Wola
14:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra Pszczyna
11:6
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Polonia Łaziska Górne
4:2
Nadwiślan Góra
APN GKS Tychy
10:1
Unia Bieruń Stary
ABR Raki Gostyń
5:8
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
11:11
UKS SPS Wola
LKS Brzeźce
6:4
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
9:0
APN GKS Tychy
Nadwiślan Góra
6:5
MKS Lędziny
ABR Raki Gostyń
5:8
Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice Śląskie
12:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:3
Unia Bieruń Stary
MKS Lędziny
9:8
ABR Raki Gostyń
UKS SPS Wola
9:14
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
9:3
Nadwiślan Góra
Polonia Łaziska Górne
6:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN GKS Tychy
6:7
LKS Brzeźce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
17:2
MKS Lędziny
LKS Brzeźce
6:6
UKS SPS Wola
Nadwiślan Góra
3:7
APN GKS Tychy
ABR Raki Gostyń
9:9
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
11:3
Unia Bieruń Stary
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
9:7
LKS Łąka (k. Pszczyny)
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:12
LKS Brzeźce
MKS Lędziny
6:8
Pniówek Pawłowice Śląskie
UKS SPS Wola
9:2
Nadwiślan Góra
Iskra Pszczyna
4:10
Polonia Łaziska Górne
APN GKS Tychy
5:4
ABR Raki Gostyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
4:5
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Polonia Łaziska Górne
18:1
APN GKS Tychy
LKS Brzeźce
9:3
Unia Bieruń Stary
Nadwiślan Góra
0:3*
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ABR Raki Gostyń
5:8
UKS SPS Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
5:3
Nadwiślan Góra
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:17
ABR Raki Gostyń
UKS SPS Wola
3:6
Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna
4:7
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN GKS Tychy
21:2
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:7
LKS Brzeźce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
3:15
UKS SPS Wola
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:4
LKS Brzeźce
Iskra Pszczyna
8:4
APN GKS Tychy
Nadwiślan Góra
- : -
LKS Łąka (k. Pszczyny)
ABR Raki Gostyń
2:4
Unia Bieruń Stary
Polonia Łaziska Górne
4:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
MKS Lędziny
Unia Bieruń Stary
- : -
Polonia Łaziska Górne
UKS SPS Wola
7:6
Iskra Pszczyna
APN GKS Tychy
1:12
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Brzeźce
9:5
Nadwiślan Góra
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
ABR Raki Gostyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
9:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
MKS Lędziny
- : -
Unia Bieruń Stary
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Nadwiślan Góra
Polonia Łaziska Górne
- : -
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN GKS Tychy
- : -
UKS SPS Wola
ABR Raki Gostyń
- : -
LKS Brzeźce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:4
APN GKS Tychy
Unia Bieruń Stary
- : -
Iskra Pszczyna
UKS SPS Wola
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Brzeźce
- : -
Polonia Łaziska Górne
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
MKS Lędziny
Nadwiślan Góra
- : -
ABR Raki Gostyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości