Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
3:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
SRS Gwiazda Ruda Śląska
0:6
UKS SPRINT KATOWICE
Józefka Chorzów
2:2
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:2
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
7:0
Wyzwolenie Chorzów
UKS SPRINT KATOWICE
5:1
Naprzód Lipiny
Józefka Chorzów
4:0
SRS Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
5:3
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:1
Józefka Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
2:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:5
UKS SPRINT KATOWICE
SRS Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Urania Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS SPRINT KATOWICE
1:1
Wyzwolenie Chorzów
SRS Gwiazda Ruda Śląska
3:3
Naprzód Lipiny
Józefka Chorzów
5:0
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:5
Urania Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:5
UKS SPRINT KATOWICE
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Józefka Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
2:1
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:1
UKS SPRINT KATOWICE
Naprzód Lipiny
2:3
Górnik 09 Mysłowice
SRS Gwiazda Ruda Śląska
7:1
Wyzwolenie Chorzów
Józefka Chorzów
2:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPRINT KATOWICE
4:3
Józefka Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Naprzód Lipiny
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:6
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
2:6
Urania Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:3
Józefka Chorzów
UKS SPRINT KATOWICE
5:2
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
7:0
Górnik 09 Mysłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:5
Naprzód Lipiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS Gwiazda Ruda Śląska
2:0
Józefka Chorzów
Naprzód Lipiny
2:8
UKS SPRINT KATOWICE
Wyzwolenie Chorzów
1:0
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:4
SRS Gwiazda Ruda Śląska
UKS SPRINT KATOWICE
13:0
Górnik 09 Mysłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Józefka Chorzów
5:1
Naprzód Lipiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:6
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
1:3
UKS SPRINT KATOWICE
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:8
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:3
Józefka Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
5:0
Naprzód Lipiny
UKS SPRINT KATOWICE
10:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
SRS Gwiazda Ruda Śląska
8:1
Górnik 09 Mysłowice
Józefka Chorzów
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPRINT KATOWICE
1:2
Urania Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
2:3
SRS Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:0
Józefka Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
1:4
Naprzód Lipiny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
5:0
Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny
3:1
Wyzwolenie Chorzów
SRS Gwiazda Ruda Śląska
12:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Józefka Chorzów
0:3
UKS SPRINT KATOWICE
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości