zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
2:2
Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:1
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
1:0
Unia Kosztowy
Górnik 09 Mysłowice
1:1
Rozwój II Katowice KS
MKS Lędziny
3:0
UKS MK Górnik Katowice
Podlesianka Katowice
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Bieruń Stary
4:1
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
0:2
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:5
MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice
2:2
Pogoń II Imielin
Unia Kosztowy
1:1
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
3:1
Górnik 09 Mysłowice
UKS MK Górnik Katowice
1:0
Piast Bieruń Nowy
Sparta Katowice
0:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rozwój II Katowice KS
3:0
Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
1:0
UKS MK Górnik Katowice
Wyzwolenie Chorzów
3:0
Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:0
Ogrodnik Cielmice
Podlesianka Katowice
1:2
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
1:5
Unia Kosztowy
Piast Bieruń Nowy
3:4
Sokół Wola
MKS Lędziny
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Bieruń Stary
0:6
Rozwój II Katowice KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:3
Pogoń II Imielin
Ogrodnik Cielmice
1:2
Wyzwolenie Chorzów
Unia Kosztowy
6:1
Sparta Katowice
UKS MK Górnik Katowice
0:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rozwój II Katowice KS
0:1
MKS Lędziny
Górnik 09 Mysłowice
2:3
Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
5:0
Piast Bieruń Nowy
AKS Mikołów
1:2
Unia Bieruń Stary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Wyzwolenie Chorzów
4:0
UKS MK Górnik Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:0
Sokół Wola
Podlesianka Katowice
3:2
Unia Kosztowy
MKS Lędziny
2:0
AKS Mikołów
Sparta Katowice
2:0
Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy
1:1
Rozwój II Katowice KS
Unia Bieruń Stary
0:0
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:2
Wyzwolenie Chorzów
Unia Kosztowy
5:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
AKS Mikołów
3:3
Piast Bieruń Nowy
UKS MK Górnik Katowice
0:3
Sparta Katowice
Rozwój II Katowice KS
1:1
Pogoń II Imielin
Górnik 09 Mysłowice
0:2
MKS Lędziny
Podlesianka Katowice
1:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
2:0
Podlesianka Katowice
Unia Bieruń Stary
0:1
Unia Kosztowy
Pogoń II Imielin
2:1
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Ogrodnik Cielmice
3:1
UKS MK Górnik Katowice
Piast Bieruń Nowy
1:1
Górnik 09 Mysłowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:1
Rozwój II Katowice KS
Sparta Katowice
2:1
Sokół Wola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:1
AKS Mikołów
Unia Bieruń Stary
1:4
MKS Lędziny
Górnik 09 Mysłowice
1:6
Pogoń II Imielin
Rozwój II Katowice KS
0:1
Wyzwolenie Chorzów
Sokół Wola
1:2
Ogrodnik Cielmice
Podlesianka Katowice
2:0
Piast Bieruń Nowy
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Sparta Katowice
Unia Kosztowy
5:0
UKS MK Górnik Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
1:0
Unia Kosztowy
Pogoń II Imielin
2:3
Podlesianka Katowice
Wyzwolenie Chorzów
1:1
AKS Mikołów
Ogrodnik Cielmice
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Bieruń Nowy
0:2
Unia Bieruń Stary
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:0
Górnik 09 Mysłowice
UKS MK Górnik Katowice
1:4
Sokół Wola
Sparta Katowice
2:2
Rozwój II Katowice KS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesianka Katowice
2:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Goczałkowice Zdrój
3:2
UKS MK Górnik Katowice
MKS Lędziny
7:0
Piast Bieruń Nowy
AKS Mikołów
3:0
Sparta Katowice
Unia Bieruń Stary
1:0
Pogoń II Imielin
Rozwój II Katowice KS
0:0
Ogrodnik Cielmice
Górnik 09 Mysłowice
0:3
Wyzwolenie Chorzów
Unia Kosztowy
0:0
Sokół Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
1:1
MKS Lędziny
Sokół Wola
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice
2:2
AKS Mikołów
Piast Bieruń Nowy
1:1
Unia Kosztowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:0*
Unia Bieruń Stary
UKS MK Górnik Katowice
0:0
Rozwój II Katowice KS
Sparta Katowice
3:4
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
1:1
Pogoń II Imielin
Wyzwolenie Chorzów
3:0*
Unia Bieruń Stary
Unia Kosztowy
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Podlesianka Katowice
1:1
Sparta Katowice
MKS Lędziny
0:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
AKS Mikołów
4:0
UKS MK Górnik Katowice
Rozwój II Katowice KS
8:2
Sokół Wola
Górnik 09 Mysłowice
4:1
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
0:0
Unia Kosztowy
Sokół Wola
2:4
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
1:0
MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice
3:1
Podlesianka Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Piast Bieruń Nowy
LKS Goczałkowice Zdrój
1:2
Rozwój II Katowice KS
UKS MK Górnik Katowice
2:1
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
2:1
Unia Bieruń Stary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy
2:1
Rozwój II Katowice KS
Podlesianka Katowice
0:1
UKS MK Górnik Katowice
MKS Lędziny
3:0
Sparta Katowice
AKS Mikołów
2:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik 09 Mysłowice
0:0
Sokół Wola
Pogoń II Imielin
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Bieruń Nowy
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Unia Bieruń Stary
1:1
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:2
Pogoń II Imielin
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:0
Unia Kosztowy
Sokół Wola
1:1
Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice
0:1
MKS Lędziny
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
Górnik 09 Mysłowice
UKS MK Górnik Katowice
0:3
Unia Bieruń Stary
Sparta Katowice
0:4
Piast Bieruń Nowy
Rozwój II Katowice KS
2:1
AKS Mikołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy
4:1
AKS Mikołów
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
Podlesianka Katowice
Wyzwolenie Chorzów
1:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice
0:1
Piast Bieruń Nowy
UKS MK Górnik Katowice
0:4
MKS Lędziny
Sparta Katowice
2:0
Pogoń II Imielin
Sokół Wola
2:1
Unia Bieruń Stary
Rozwój II Katowice KS
5:1
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
4:0
Ogrodnik Cielmice
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Unia Kosztowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
1:1
UKS MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice
0:2
AKS Mikołów
Podlesianka Katowice
3:4
Rozwój II Katowice KS
MKS Lędziny
4:0
Sokół Wola
Unia Bieruń Stary
2:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MK Górnik Katowice
0:8
Pogoń II Imielin
Unia Kosztowy
2:1
Górnik 09 Mysłowice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
MKS Lędziny
AKS Mikołów
0:0
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Sokół Wola
2:3
Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice
0:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rozwój II Katowice KS
3:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
4:0
Sokół Wola
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:2
UKS MK Górnik Katowice
Podlesianka Katowice
6:0
Górnik 09 Mysłowice
MKS Lędziny
2:1
Rozwój II Katowice KS
Sparta Katowice
0:1
Unia Kosztowy
Unia Bieruń Stary
1:0
AKS Mikołów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój II Katowice KS
7:0
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
2:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice
2:3
Sparta Katowice
Unia Kosztowy
2:2
Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Pogoń II Imielin
AKS Mikołów
1:1
MKS Lędziny
UKS MK Górnik Katowice
0:3
Wyzwolenie Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
2:3
Unia Bieruń Stary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:0
Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice
2:1
Unia Kosztowy
Pogoń II Imielin
2:1
Rozwój II Katowice KS
Wyzwolenie Chorzów
0:2
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
5:3
AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Lędziny
8:0
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
4:1
UKS MK Górnik Katowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MK Górnik Katowice
0:2
Ogrodnik Cielmice
Rozwój II Katowice KS
0:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia Kosztowy
0:3
Unia Bieruń Stary
Podlesianka Katowice
0:2
MKS Lędziny
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
3:1
Pogoń II Imielin
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
1:1
Sparta Katowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MK Górnik Katowice
1:3
Unia Kosztowy
Pogoń II Imielin
4:1
Górnik 09 Mysłowice
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Rozwój II Katowice KS
Ogrodnik Cielmice
1:2
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
4:1
Podlesianka Katowice
MKS Lędziny
5:0
Unia Bieruń Stary
AKS Mikołów
1:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice
1:6
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:0
UKS MK Górnik Katowice
Unia Kosztowy
2:0
MKS Lędziny
Podlesianka Katowice
0:2
Pogoń II Imielin
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Ogrodnik Cielmice
AKS Mikołów
2:3
Wyzwolenie Chorzów
Unia Bieruń Stary
1:2
Piast Bieruń Nowy
Rozwój II Katowice KS
2:0
Sparta Katowice
Górnik 09 Mysłowice
4:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
3:1
Unia Bieruń Stary
Ogrodnik Cielmice
2:1
Rozwój II Katowice KS
Piast Bieruń Nowy
2:0
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:0
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
2:2
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
0:0
Górnik 09 Mysłowice
Sokół Wola
2:2
Unia Kosztowy
UKS MK Górnik Katowice
2:6
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy
2:1
Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice
2:0
Wyzwolenie Chorzów
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Sokół Wola
MKS Lędziny
4:1
Pogoń II Imielin
AKS Mikołów
3:0
Ogrodnik Cielmice
Unia Bieruń Stary
0:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rozwój II Katowice KS
5:0
UKS MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Sparta Katowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
0:1
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
0:2
Rozwój II Katowice KS
Ogrodnik Cielmice
3:1
Górnik 09 Mysłowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:5
MKS Lędziny
LKS Goczałkowice Zdrój
6:1
Unia Kosztowy
UKS MK Górnik Katowice
2:4
AKS Mikołów
Unia Bieruń Stary
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Sparta Katowice
0:0
Podlesianka Katowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój II Katowice KS
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Bieruń Nowy
0:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia Kosztowy
0:1
Pogoń II Imielin
Podlesianka Katowice
1:0
Ogrodnik Cielmice
MKS Lędziny
6:0
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
2:1
Sokół Wola
Unia Bieruń Stary
1:1
Sparta Katowice
Górnik 09 Mysłowice
4:1
UKS MK Górnik Katowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:1
Górnik 09 Mysłowice
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice
2:0
Unia Bieruń Stary
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:1
Pogoń II Imielin
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
AKS Mikołów
UKS MK Górnik Katowice
3:2
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
1:3
MKS Lędziny
Rozwój II Katowice KS
0:1
Unia Kosztowy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
6:2
UKS MK Górnik Katowice
Pogoń II Imielin
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Piast Bieruń Nowy
0:1
Sparta Katowice
Unia Kosztowy
2:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Podlesianka Katowice
3:0
Sokół Wola
MKS Lędziny
0:3*
Ogrodnik Cielmice
AKS Mikołów
0:3
Rozwój II Katowice KS
Górnik 09 Mysłowice
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości