Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
4:1
Beskid Godziszka
Sokół Zabrzeg
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Słowian Łodygowice
0:5
Czarni II Jaworze
LKS Ligota
5:2
LKS Mazańcowice
LKS II Czaniec
1:1
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
- : -
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:7
Orzeł Kozy
LKS Mazańcowice
1:2
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski
9:2
Słowian Łodygowice
LKS Ligota
4:0
LKS II Czaniec
Groń Bujaków
9:2
Sokół Zabrzeg
Czarni II Jaworze
4:4
Iskra Rybarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
5:1
Czarni II Jaworze
Iskra Rybarzowice
3:4
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
0:4
LKS Ligota
Słowian Łodygowice
0:1
Groń Bujaków
LKS II Czaniec
1:0
LKS Mazańcowice
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1
Beskid Godziszka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
3:3
Beskid Godziszka
Zamek Grodziec Śląski
1:3
Orzeł Kozy
LKS Ligota
4:0
Słowian Łodygowice
Groń Bujaków
1:2
Iskra Rybarzowice
Czarni II Jaworze
- : -
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS II Czaniec
8:2
Sokół Zabrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
Czarni II Jaworze
Sokół Zabrzeg
- : -
LKS Mazańcowice
Orzeł Kozy
- : -
Groń Bujaków
Iskra Rybarzowice
- : -
LKS Ligota
Słowian Łodygowice
- : -
LKS II Czaniec
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Słowian Łodygowice
LKS Mazańcowice
- : -
Czarni II Jaworze
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Beskid Godziszka
LKS Ligota
- : -
Orzeł Kozy
Groń Bujaków
- : -
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS II Czaniec
- : -
Iskra Rybarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
- : -
LKS II Czaniec
Iskra Rybarzowice
- : -
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
- : -
LKS Mazańcowice
Czarni II Jaworze
- : -
Zamek Grodziec Śląski
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
LKS Ligota
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Orzeł Kozy
LKS Mazańcowice
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Słowian Łodygowice
- : -
Iskra Rybarzowice
LKS Ligota
- : -
Beskid Godziszka
Groń Bujaków
- : -
Czarni II Jaworze
LKS II Czaniec
- : -
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
LKS II Czaniec
Orzeł Kozy
- : -
Słowian Łodygowice
Iskra Rybarzowice
- : -
LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Groń Bujaków
Czarni II Jaworze
- : -
LKS Ligota
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Sokół Zabrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
- : -
Groń Bujaków
Iskra Rybarzowice
- : -
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
- : -
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Ligota
- : -
Zamek Grodziec Śląski
LKS II Czaniec
- : -
Czarni II Jaworze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
Słowian Łodygowice
Orzeł Kozy
- : -
LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski
- : -
LKS II Czaniec
BBTS III Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Iskra Rybarzowice
Groń Bujaków
- : -
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
- : -
Sokół Zabrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości