Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0*
Iskra Pszczyna
MKS Żory
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
3:3
Czarni/Góral Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
7:0
Unia Racibórz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
1:3
Iskra Pszczyna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:5
RKP ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:1
MKS Żory
Czarni/Góral Żywiec
4:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Żory
4:2
Unia Racibórz
RKP ROW Rybnik
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
0:3
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
0:1
RKP ROW Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
Iskra Pszczyna
Unia Racibórz
0:9
Czarni/Góral Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:1
MKS Żory
RKP ROW Rybnik
9:1
Unia Racibórz
Iskra Pszczyna
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
8:0
Iskra Pszczyna
RKP ROW Rybnik
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Racibórz
0:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
14:3
Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
0:6
RKP ROW Rybnik
Czarni/Góral Żywiec
6:1
MKS Żory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Czarni/Góral Żywiec
0:3
RKP ROW Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
MKS Żory
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:2
Czarni/Góral Żywiec
MKS Żory
0:4
Rekord Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
11:0
Unia Racibórz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Racibórz
3:10
MKS Żory
Rekord Bielsko-Biała
0:0
RKP ROW Rybnik
Czarni/Góral Żywiec
0:3*
Iskra Pszczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Rekord Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
6:2
MKS Żory
Iskra Pszczyna
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:0*
Unia Racibórz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
Czarni/Góral Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Iskra Pszczyna
Unia Racibórz
0:15
RKP ROW Rybnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
RKP ROW Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Unia Racibórz
Iskra Pszczyna
8:3
MKS Żory
Czarni/Góral Żywiec
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
2:9
Czarni/Góral Żywiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Rekord Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
1:0
Iskra Pszczyna
Unia Racibórz
0:16
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości