Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
5:1
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
1:0
Sokół Orzesze
LKS Gardawice
1:2
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Czapla Kryry
LKS Studzionka
2:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
2:3
LKS Wisła Wielka
Krupiński II Suszec
1:2
Fortuna Wyry
Iskra II Pszczyna
0:3
ZET Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
6:1
LKS Frydek
Siódemka Tychy
4:3
Sokół Orzesze
Fortuna Wyry
5:2
Leśnik Kobiór
ZET Tychy
2:1
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Wisła Wielka
0:0
Iskra II Pszczyna
LKS Studzienice
3:3
LKS Studzionka
Czapla Kryry
0:4
Krupiński II Suszec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:3
ZET Tychy
Sokół Orzesze
2:0
Fortuna Wyry
Krupiński II Suszec
0:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
2:0
Josieniec Radostowice
LKS Gardawice
0:3
LKS Wisła Wielka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Studzienice
LKS Frydek
0:3
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
4:1
Czapla Kryry
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
4:0
Iskra II Pszczyna
Josieniec Radostowice
4:0
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
0:0
Fortuna Wyry
ZET Tychy
2:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
Leśnik Kobiór
LKS Wisła Wielka
2:2
LKS Studzionka
LKS Studzienice
1:2
Krupiński II Suszec
Czapla Kryry
1:1
Sokół Orzesze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński II Suszec
0:1
ZET Tychy
Fortuna Wyry
2:0
Czapla Kryry
Leśnik Kobiór
1:2
LKS Studzienice
LKS Gardawice
1:1
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:0
LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka
0:3
Josieniec Radostowice
Sokół Orzesze
3:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
3:1
Siódemka Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
8:4
Sokół Orzesze
Josieniec Radostowice
2:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Siódemka Tychy
4:0
Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:0
Fortuna Wyry
LKS Wisła Wielka
6:0
Krupiński II Suszec
ZET Tychy
3:1
Leśnik Kobiór
LKS Frydek
2:6
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
4:0
LKS Gardawice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
2:1
LKS Studzienice
Leśnik Kobiór
2:4
LKS Wisła Wielka
Czapla Kryry
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
3:0*
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:3
LKS Frydek
Sokół Orzesze
2:6
ZET Tychy
Krupiński II Suszec
0:1
Josieniec Radostowice
LKS Studzionka
4:0
Iskra II Pszczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
4:0
Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
1:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
ZET Tychy
1:0
Fortuna Wyry
LKS Wisła Wielka
6:0
Sokół Orzesze
LKS Gardawice
0:2
LKS Studzionka
LKS Studzienice
1:2
Czapla Kryry
LKS Frydek
3:2
Krupiński II Suszec
Iskra II Pszczyna
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński II Suszec
3:0
Iskra II Pszczyna
Fortuna Wyry
2:2
LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór
0:1
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:3
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
13:0
LKS Gardawice
LKS Studzionka
2:0
Siódemka Tychy
Sokół Orzesze
0:3*
Josieniec Radostowice
Czapla Kryry
1:4
ZET Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
3:2
Fortuna Wyry
Siódemka Tychy
2:3
LKS Studzienice
ZET Tychy
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
2:2
Czapla Kryry
LKS Gardawice
3:0
Krupiński II Suszec
LKS Studzionka
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Frydek
2:4
Sokół Orzesze
Iskra II Pszczyna
2:3
Leśnik Kobiór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:1
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
1:3
LKS Studzionka
Fortuna Wyry
4:1
LKS Frydek
Leśnik Kobiór
0:2
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:4
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
1:4
ZET Tychy
Sokół Orzesze
1:0
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
1:2
Josieniec Radostowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
Krupiński II Suszec
LKS Studzionka
5:2
Leśnik Kobiór
LKS Frydek
4:5
Czapla Kryry
Josieniec Radostowice
4:6
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
0:4
Fortuna Wyry
LKS Wisła Wielka
4:1
LKS Studzienice
LKS Gardawice
0:3
Sokół Orzesze
Siódemka Tychy
1:1
ZET Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
1:3
LKS Gardawice
ZET Tychy
3:1
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
0:5
Josieniec Radostowice
Sokół Orzesze
3:7
LKS Studzionka
Krupiński II Suszec
2:3
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla Kryry
4:0
Iskra II Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
6:1
LKS Frydek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
2:0
Fortuna Wyry
LKS Frydek
1:1
LKS Studzienice
Josieniec Radostowice
1:3
ZET Tychy
Siódemka Tychy
2:1
LKS Wisła Wielka
Krupiński II Suszec
6:2
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
2:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
1:1
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:3
Sokół Orzesze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Leśnik Kobiór
1:3
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
1:3
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
7:0
LKS Gardawice
LKS Wisła Wielka
2:1
Josieniec Radostowice
ZET Tychy
5:1
LKS Frydek
LKS Studzienice
8:1
Iskra II Pszczyna
Sokół Orzesze
7:0
Krupiński II Suszec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
3:1
Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
7:0
Josieniec Radostowice
Fortuna Wyry
1:1
Krupiński II Suszec
ZET Tychy
4:1
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
2:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
4:2
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:5
LKS Studzionka
LKS Wisła Wielka
0:1
LKS Frydek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Leśnik Kobiór
2:1
Fortuna Wyry
LKS Studzionka
0:2
LKS Studzienice
Sokół Orzesze
0:4
Siódemka Tychy
LKS Frydek
2:1
Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec
4:1
Czapla Kryry
Iskra II Pszczyna
3:1
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
1:4
ZET Tychy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
2:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Josieniec Radostowice
3:1
Iskra II Pszczyna
Fortuna Wyry
2:1
Sokół Orzesze
Czapla Kryry
2:0
Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
0:1
LKS Frydek
ZET Tychy
3:1
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
Krupiński II Suszec
LKS Wisła Wielka
2:1
LKS Gardawice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
0:3
LKS Wisła Wielka
Sokół Orzesze
1:2
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
9:3
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
0:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
6:2
Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec
2:2
LKS Studzienice
Iskra II Pszczyna
0:1
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
ZET Tychy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
3:2
LKS Gardawice
Josieniec Radostowice
5:0
LKS Studzionka
Siódemka Tychy
3:0
Iskra II Pszczyna
ZET Tychy
3:2
Krupiński II Suszec
Czapla Kryry
3:0
Fortuna Wyry
LKS Studzienice
5:0
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:3
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
1:2
LKS Frydek
Sokół Orzesze
4:2
LKS Studzienice
Fortuna Wyry
0:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Leśnik Kobiór
0:3
ZET Tychy
Czapla Kryry
2:4
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
2:1
Iskra II Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec
1:2
LKS Wisła Wielka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
2:0
Fortuna Wyry
LKS Frydek
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Josieniec Radostowice
4:0
Krupiński II Suszec
Siódemka Tychy
2:2
LKS Gardawice
Iskra II Pszczyna
2:1
LKS Studzionka
ZET Tychy
3:2
Sokół Orzesze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
3:0
Leśnik Kobiór
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:0
LKS Gardawice
Sokół Orzesze
2:4
LKS Wisła Wielka
Krupiński II Suszec
1:2
LKS Frydek
Fortuna Wyry
0:3
ZET Tychy
Leśnik Kobiór
1:3
Josieniec Radostowice
Czapla Kryry
1:3
LKS Studzienice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:0
Iskra II Pszczyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
1:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
2:0
Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice
3:0
Sokół Orzesze
Siódemka Tychy
2:2
LKS Studzionka
ZET Tychy
4:0
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
2:3
Fortuna Wyry
LKS Gardawice
2:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
2:1
Krupiński II Suszec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Studzionka
Sokół Orzesze
1:5
LKS Frydek
Fortuna Wyry
2:4
Josieniec Radostowice
Leśnik Kobiór
2:3
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
1:2
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
1:4
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
2:1
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:2
ZET Tychy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
4:2
Krupiński II Suszec
LKS Frydek
2:0
Fortuna Wyry
Josieniec Radostowice
1:2
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
2:0
LKS Studzienice
LKS Gardawice
6:0
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
2:1
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
3:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński II Suszec
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
0:4
LKS Wisła Wielka
Sokół Orzesze
0:0
LKS Gardawice
Fortuna Wyry
1:2
Iskra II Pszczyna
ZET Tychy
3:1
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
1:4
LKS Studzionka
Czapla Kryry
3:1
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:2
Josieniec Radostowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:0
Sokół Orzesze
LKS Frydek
3:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Josieniec Radostowice
2:3
LKS Studzienice
Siódemka Tychy
3:0
Krupiński II Suszec
Iskra II Pszczyna
3:3
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
1:0
ZET Tychy
LKS Gardawice
0:2
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:0
Leśnik Kobiór
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Fortuna Wyry
2:4
LKS Studzionka
ZET Tychy
4:3
Josieniec Radostowice
Leśnik Kobiór
4:2
Krupiński II Suszec
Czapla Kryry
1:2
LKS Gardawice
LKS Studzienice
3:4
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:3
Iskra II Pszczyna
LKS Wisła Wielka
3:2
Siódemka Tychy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
5:2
Czapla Kryry
LKS Frydek
1:3
ZET Tychy
Josieniec Radostowice
5:1
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
7:0
Leśnik Kobiór
Krupiński II Suszec
4:5
Sokół Orzesze
Iskra II Pszczyna
6:0
LKS Studzienice
LKS Gardawice
3:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
Fortuna Wyry
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości