zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
1:1
LKS Wisła Wielka
Sokół Orzesze
3:4
Siódemka Tychy
Josieniec Radostowice
0:3
LKS Studzienice
Czapla Kryry
9:2
Iskra II Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:0
LKS Frydek
LKS Gardawice
0:6
Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola
4:0
Stal Chełm Śląski
Fortuna Wyry
4:3
LKS Studzionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
4:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzienice
2:1
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
2:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Frydek
4:0
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
3:2
Czapla Kryry
Iskra II Pszczyna
1:4
Josieniec Radostowice
Fortuna Wyry
7:0
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
3:3
Sokół Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:2
LKS Studzienice
Ogrodnik Cielmice
3:2
LKS Frydek
Sokół Orzesze
1:3
LKS Studzionka
Josieniec Radostowice
0:2
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
1:6
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:1
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
3:3
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
3:3
Iskra II Pszczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
0:1
Ogrodnik Cielmice
Sokół Orzesze
1:8
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
5:1
LKS Gardawice
LKS Studzienice
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
3:2
LKS Frydek
Siódemka Tychy
0:1
Znicz Jankowice
Iskra II Pszczyna
2:3
Sokół Wola
Fortuna Wyry
6:0
Josieniec Radostowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
1:1
LKS Studzienice
Sokół Wola
2:0
Siódemka Tychy
Ogrodnik Cielmice
1:0
LKS Wisła Wielka
Josieniec Radostowice
4:0
Sokół Orzesze
Czapla Kryry
2:4
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:3
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
1:1
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
0:0
Fortuna Wyry
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
2:3
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
3:1
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Wielka
4:1
LKS Frydek
Sokół Wola
4:1
Fortuna Wyry
LKS Studzienice
1:5
Ogrodnik Cielmice
LKS Studzionka
1:1
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
1:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
6:1
LKS Gardawice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
Sokół Orzesze
Ogrodnik Cielmice
2:1
Iskra II Pszczyna
Josieniec Radostowice
1:0
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
Fortuna Wyry
LKS Gardawice
2:3
Siódemka Tychy
LKS Frydek
3:2
LKS Studzienice
Znicz Jankowice
2:5
Czapla Kryry
Stal Chełm Śląski
2:2
LKS Wisła Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
0:5
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Josieniec Radostowice
3:2
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
0:3
Sokół Wola
LKS Studzienice
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Studzionka
2:1
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
0:1
Ogrodnik Cielmice
Iskra II Pszczyna
0:0
LKS Frydek
Fortuna Wyry
3:1
LKS Gardawice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:0
Josieniec Radostowice
Ogrodnik Cielmice
3:2
Fortuna Wyry
Stal Chełm Śląski
2:3
Iskra II Pszczyna
LKS Wisła Wielka
3:1
LKS Studzienice
LKS Gardawice
4:1
Sokół Orzesze
LKS Frydek
3:0
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:4
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
1:1
LKS Studzionka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
0:2
Ogrodnik Cielmice
Josieniec Radostowice
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
6:1
LKS Gardawice
LKS Studzionka
3:0
LKS Studzienice
Siódemka Tychy
0:2
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
1:1
LKS Wisła Wielka
Fortuna Wyry
2:0
LKS Frydek
Znicz Jankowice
1:4
Sokół Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
LKS Studzionka
Ogrodnik Cielmice
1:1
Czapla Kryry
Stal Chełm Śląski
3:4
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
1:3
Josieniec Radostowice
LKS Studzienice
2:2
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
12:4
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
4:1
Siódemka Tychy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Orzesze
3:7
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
1:1
LKS Frydek
Josieniec Radostowice
0:0
Ogrodnik Cielmice
LKS Studzionka
2:1
Iskra II Pszczyna
Siódemka Tychy
0:5
LKS Studzienice
Fortuna Wyry
2:2
LKS Wisła Wielka
Znicz Jankowice
6:1
LKS Gardawice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
3:2
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
2:1
Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
LKS Studzionka
LKS Gardawice
2:0
Sokół Wola
LKS Studzienice
0:3
Fortuna Wyry
LKS Frydek
2:2
Josieniec Radostowice
Iskra II Pszczyna
4:0
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
6:1
Sokół Orzesze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:2
LKS Gardawice
Sokół Orzesze
0:3
LKS Studzienice
Josieniec Radostowice
2:0
Stal Chełm Śląski
Fortuna Wyry
4:1
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
1:2
LKS Wisła Wielka
Sokół Wola
1:0
Ogrodnik Cielmice
LKS Studzionka
1:0
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
2:2
LKS Frydek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
4:1
Czapla Kryry
Ogrodnik Cielmice
2:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski
3:2
Znicz Jankowice
Siódemka Tychy
1:1
Fortuna Wyry
LKS Gardawice
1:2
LKS Studzionka
LKS Frydek
4:3
Sokół Wola
Iskra II Pszczyna
9:0
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
5:0
Josieniec Radostowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
8:0
Josieniec Radostowice
Ogrodnik Cielmice
2:0
LKS Gardawice
Stal Chełm Śląski
0:1
Sokół Wola
LKS Studzionka
- : -
Fortuna Wyry
Iskra II Pszczyna
- : -
Czapla Kryry
LKS Frydek
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
- : -
Sokół Orzesze
LKS Wisła Wielka
- : -
Znicz Jankowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
1:4
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
0:3
LKS Studzionka
Znicz Jankowice
3:0
Sokół Orzesze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości