zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
11:4
MKS Lędziny
Siódemka Tychy
3:1
KKS Polonia Tychy
Grom III Tychy
9:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
UKS GROM Świerczyniec
3:0
Młode Wilki GKS Tychy
Piast Bieruń Nowy
5:10
Ogrodnik III Cielmice
KSB Lędziny
3:4
Unia Bieruń Stary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:17
Gol Bieruń
MKS Lędziny
7:8
UKS GROM Świerczyniec
Siódemka Tychy
1:5
KSB Lędziny
Ogrodnik III Cielmice
4:7
Grom III Tychy
KKS Polonia Tychy
6:6
Młode Wilki GKS Tychy
Unia Bieruń Stary
13:0
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
7:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Gol Bieruń
19:0
Ogrodnik III Cielmice
Grom III Tychy
3:0
Unia Bieruń Stary
Piast Bieruń Nowy
5:2
Siódemka Tychy
KSB Lędziny
6:0
KKS Polonia Tychy
Młode Wilki GKS Tychy
1:10
MKS Lędziny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
16:1
Młode Wilki GKS Tychy
Siódemka Tychy
3:11
UKS GROM Świerczyniec
Ogrodnik III Cielmice
8:9
Grom III Tychy
KKS Polonia Tychy
1:12
MKS Lędziny
Unia Bieruń Stary
12:2
Gol Bieruń
KSB Lędziny
4:7
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
6:6
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Gol Bieruń
20:4
Siódemka Tychy
Grom III Tychy
7:5
KSB Lędziny
UKS GROM Świerczyniec
11:2
Unia Bieruń Stary
Piast Bieruń Nowy
8:0
KKS Polonia Tychy
Młode Wilki GKS Tychy
2:15
Ogrodnik III Cielmice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
5:9
UKS GROM Świerczyniec
Ogrodnik III Cielmice
6:9
MKS Lędziny
Unia Bieruń Stary
12:2
Młode Wilki GKS Tychy
KSB Lędziny
1:13
Gol Bieruń
KKS Polonia Tychy
1:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Piast Bieruń Nowy
5:5
Grom III Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
10:1
Ogrodnik III Cielmice
MKS Lędziny
12:7
Unia Bieruń Stary
Gol Bieruń
11:2
Piast Bieruń Nowy
Grom III Tychy
9:4
KKS Polonia Tychy
UKS GROM Świerczyniec
4:2
KSB Lędziny
Młode Wilki GKS Tychy
1:11
Siódemka Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
16:1
MKS Lędziny
Grom III Tychy
6:9
Gol Bieruń
KKS Polonia Tychy
- : -
Ogrodnik III Cielmice
Unia Bieruń Stary
7:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Piast Bieruń Nowy
5:14
UKS GROM Świerczyniec
KSB Lędziny
12:2
Młode Wilki GKS Tychy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Siódemka Tychy
MKS Lędziny
- : -
KSB Lędziny
Gol Bieruń
- : -
KKS Polonia Tychy
Ogrodnik III Cielmice
- : -
Unia Bieruń Stary
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Grom III Tychy
Młode Wilki GKS Tychy
- : -
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Siódemka Tychy
- : -
Ogrodnik III Cielmice
Grom III Tychy
- : -
Młode Wilki GKS Tychy
KKS Polonia Tychy
- : -
Unia Bieruń Stary
Piast Bieruń Nowy
- : -
MKS Lędziny
KSB Lędziny
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Piast Bieruń Nowy
MKS Lędziny
- : -
Grom III Tychy
Ogrodnik III Cielmice
- : -
KSB Lędziny
Unia Bieruń Stary
- : -
Siódemka Tychy
UKS GROM Świerczyniec
- : -
KKS Polonia Tychy
Młode Wilki GKS Tychy
- : -
Gol Bieruń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości