Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
Unia Książenice
Polonia Łaziska Górne
4:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów
2:3
Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek
1:3
KS Decor Bełk
Wilki Wilcza
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Wodzisław Śląski
3:3
LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:4
GKS II Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
Odra Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
Wilki Wilcza
GKS II Tychy
1:1
Unia Książenice
LKS Czaniec
1:0
Drzewiarz Jasienica
KS Decor Bełk
3:1
Beskid Skoczów
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:3
Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń
5:1
Polonia Łaziska Górne
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Wodzisław Śląski
3:1
GKS II Tychy
Wilki Wilcza
0:1
LKS Czaniec
Unia Książenice
5:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów
4:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne
4:0
KS Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
3:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Czaniec
0:0
Spójnia Landek
Odra Wodzisław Śląski
4:0
Drzewiarz Jasienica
KS Decor Bełk
3:3
GKS Radziechowy-Wieprz
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:0
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
2:3
Unia Książenice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Beskid Skoczów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
4:2
Wilki Wilcza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
5:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Wilki Wilcza
0:1
Odra Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów
0:2
LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica
3:2
GKS II Tychy
Spójnia Landek
1:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:2
Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
KS Decor Bełk
2:4
Unia Książenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:0
Beskid Skoczów
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec
1:1
Polonia Łaziska Górne
Odra Wodzisław Śląski
1:2
Spójnia Landek
KS Decor Bełk
3:4
Odra Centrum Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
Unia Książenice
Drzewiarz Jasienica
3:2
Wilki Wilcza
GKS II Tychy
3:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
2:2
GKS II Tychy
Unia Książenice
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Beskid Skoczów
2:5
Odra Wodzisław Śląski
Kuźnia Ustroń
1:2
KS Decor Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne
0:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek
3:2
Drzewiarz Jasienica
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
- : -
Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Czaniec
- : -
Unia Książenice
Wilki Wilcza
- : -
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
- : -
Beskid Skoczów
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Polonia Łaziska Górne
GKS II Tychy
- : -
KS Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Książenice
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
- : -
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
- : -
LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Łaziska Górne
- : -
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
- : -
GKS II Tychy
Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
LKS Czaniec
GKS Radziechowy-Wieprz
- : -
Odra Wodzisław Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości