Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:0
KS Bystra (k. Bielska)
GLKS Wilkowice
4:2
Sokół Hecznarowice
KS Międzyrzecze
2:3
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:3
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
1:3
Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:2
Przełom Kaniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Przełom Kaniów
6:4
Rotuz Bronów
Beskid Godziszka
0:4
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
1:2
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
1:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
4:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
Pauza
Sokół Hecznarowice
0:4
Rotuz Bronów
Pionier Pisarzowice
3:0
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
3:3
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
4:4
KS Bystra (k. Bielska)
KS Międzyrzecze
1:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Soła Kobiernice
3:1
Beskid Godziszka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
Pauza
GLKS Wilkowice
2:8
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
4:0
Rotuz Bronów
Zapora Wapienica
3:4
Beskid Godziszka
Przełom Kaniów
2:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
0:6
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
2:6
Soła Kobiernice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
Rotuz Bronów
3:3
GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice
3:1
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Buczkowice
0:2
Przełom Kaniów
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:4
Sokół Hecznarowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
7:3
Zapora Wapienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
Pauza
GLKS Wilkowice
6:2
Pionier Pisarzowice
KS Międzyrzecze
1:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
4:1
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
3:0
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
2:1
Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
9:0
Rotuz Bronów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
2:2
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
5:3
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
0:2
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:4
GLKS Wilkowice
Rotuz Bronów
3:4
Zapora Wapienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
GLKS Wilkowice
4:2
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
3:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
10:1
Beskid Godziszka
Rotuz Bronów
4:1
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
2:1
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Pionier Pisarzowice
4:2
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
1:5
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
0:3*
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
2:2
GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:3
Rotuz Bronów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:0
Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice
0:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice
9:0
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
2:0
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
2:3
Przełom Kaniów
Rotuz Bronów
5:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
Beskid Godziszka
0:12
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
2:1
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
1:4
Rotuz Bronów
Przełom Kaniów
1:2
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:3
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
0:8
GLKS Wilkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
1:3
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
5:3
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
0:3
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
4:0
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
7:2
KS Bystra (k. Bielska)
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:3
Sokół Buczkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
Beskid Godziszka
0:5
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
1:2
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
1:2
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
1:7
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:2
Rotuz Bronów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
Pauza
Przełom Kaniów
2:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
2:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
1:2
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
2:1
Sokół Buczkowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
2:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Sokół Buczkowice
7:0
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
2:0
Zapora Wapienica
Rotuz Bronów
5:2
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Sokół Hecznarowice
GLKS Wilkowice
2:2
KS Międzyrzecze
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:2
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
Pauza
Rotuz Bronów
3:2
Sokół Hecznarowice
Beskid Godziszka
0:2
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
2:3
GLKS Wilkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:0
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
2:6
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
3:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:1
Sokół Hecznarowice
Beskid Godziszka
0:7
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
3:3
KS Bystra (k. Bielska)
Rotuz Bronów
0:3
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:2
GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:1
Przełom Kaniów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
Przełom Kaniów
3:3
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
1:1
Rotuz Bronów
KS Międzyrzecze
1:3
Pionier Pisarzowice
Zapora Wapienica
1:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Hecznarowice
2:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
5:2
Beskid Godziszka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:1
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
2:2
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
3:2
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
4:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
4:2
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:2
KS Międzyrzecze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
Pauza
Przełom Kaniów
6:0
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
6:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Międzyrzecze
2:1
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
0:5
Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice
2:2
Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
Soła Kobiernice
2:1
KS Międzyrzecze
Pionier Pisarzowice
3:4
Rotuz Bronów
Beskid Godziszka
0:2
Sokół Hecznarowice
Sokół Buczkowice
2:3
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:3
Przełom Kaniów
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:6
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
KS Międzyrzecze
4:1
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:0
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
4:1
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
1:2
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Rotuz Bronów
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Beskid Godziszka
0:6
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
2:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
0:0
Rotuz Bronów
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
0:2
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:3
Pionier Pisarzowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:0
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
2:0
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
3:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
2:3
Przełom Kaniów
Rotuz Bronów
1:3
Soła Kobiernice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
Soła Kobiernice
0:1
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
2:1
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
2:8
Rotuz Bronów
Sokół Buczkowice
6:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
1:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
1:2
KS Międzyrzecze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
KS Międzyrzecze
4:1
Sokół Hecznarowice
Pionier Pisarzowice
3:1
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
2:2
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
4:0
Sokół Buczkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:2
Soła Kobiernice
Rotuz Bronów
8:2
KS Bystra (k. Bielska)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości