Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
1:0
Kolejarz 24 Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:3
Stadion Śląski Chorzów
AKS II Mikołów
1:5
Naprzód Lipiny
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:2
UKS Szopienice
Hetman 22 Katowice
Pauza
1. FC Katowice
1:1
Jastrząb Bielszowice
Urania II Ruda Śląska
0:1
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Urania II Ruda Śląska
UKS Szopienice
0:6
Jastrząb Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów
1:4
AKS II Mikołów
Naprzód Lipiny
8:0
Strażak Mikołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:1
Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice
3:1
1. FC Katowice
Śląsk Świętochłowice
0:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
4:2
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pauza
AKS II Mikołów
3:0
Śląsk Świętochłowice
Hetman 22 Katowice
0:2
UKS Szopienice
1. FC Katowice
0:2
Naprzód Lipiny
Jastrząb Bielszowice
3:3
Kolejarz 24 Katowice
Urania II Ruda Śląska
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AKS II Mikołów
UKS Szopienice
5:1
Kolejarz 24 Katowice
Stadion Śląski Chorzów
0:3*
1. FC Katowice
Naprzód Lipiny
1:3
Jastrząb Bielszowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
1:2
Strażak Mikołów
Hetman 22 Katowice
3:0
Urania II Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
Pauza
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3*
Hetman 22 Katowice
AKS II Mikołów
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1. FC Katowice
1:4
Śląsk Świętochłowice
Jastrząb Bielszowice
3:0*
Stadion Śląski Chorzów
Kolejarz 24 Katowice
3:1
Naprzód Lipiny
Urania II Ruda Śląska
3:1
UKS Szopienice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
1. FC Katowice
Stadion Śląski Chorzów
0:4
Kolejarz 24 Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:5
Strażak Mikołów
Śląsk Świętochłowice
1:1
Jastrząb Bielszowice
Hetman 22 Katowice
3:3
AKS II Mikołów
Urania II Ruda Śląska
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Szopienice
2:9
Naprzód Lipiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Bielszowice
Pauza
Naprzód Lipiny
3:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejarz 24 Katowice
5:3
Śląsk Świętochłowice
Strażak Mikołów
5:1
Hetman 22 Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:0
UKS Szopienice
AKS II Mikołów
4:4
Urania II Ruda Śląska
1. FC Katowice
5:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
Pauza
UKS Szopienice
2:2
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:1
AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice
0:2
1. FC Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:7
Jastrząb Bielszowice
Urania II Ruda Śląska
3:0
Strażak Mikołów
Śląsk Świętochłowice
1:3
Naprzód Lipiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:1
Śląsk Świętochłowice
Naprzód Lipiny
Pauza
Strażak Mikołów
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
AKS II Mikołów
1:0
UKS Szopienice
1. FC Katowice
4:0
Urania II Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
3:1
Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
Pauza
AKS II Mikołów
0:2
Strażak Mikołów
UKS Szopienice
1:3
Śląsk Świętochłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:0
1. FC Katowice
Hetman 22 Katowice
1:0
Kolejarz 24 Katowice
Urania II Ruda Śląska
3:2
Jastrząb Bielszowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:5
Naprzód Lipiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
9:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
6:1
Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów
5:0
UKS Szopienice
1. FC Katowice
3:1
AKS II Mikołów
Jastrząb Bielszowice
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice
1:0
Urania II Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
Pauza
Strażak Mikołów
1:1
1. FC Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
Kolejarz 24 Katowice
AKS II Mikołów
1:5
Jastrząb Bielszowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:3
Śląsk Świętochłowice
Hetman 22 Katowice
3:0
Stadion Śląski Chorzów
Urania II Ruda Śląska
0:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
4:2
Urania II Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
1:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
3:0
Hetman 22 Katowice
1. FC Katowice
2:2
UKS Szopienice
Jastrząb Bielszowice
1:1
Strażak Mikołów
Kolejarz 24 Katowice
4:2
AKS II Mikołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman 22 Katowice
Pauza
Śląsk Świętochłowice
3:0
Urania II Ruda Śląska
UKS Szopienice
6:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
3:1
AKS II Mikołów
Jastrząb Bielszowice
2:0
1. FC Katowice
Kolejarz 24 Katowice
6:2
Strażak Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
1:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania II Ruda Śląska
Pauza
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:1
Śląsk Świętochłowice
Jastrząb Bielszowice
6:1
UKS Szopienice
Hetman 22 Katowice
4:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
1:1
Naprzód Lipiny
AKS II Mikołów
3:2
Stadion Śląski Chorzów
1. FC Katowice
0:0
Kolejarz 24 Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pauza
UKS Szopienice
6:1
Hetman 22 Katowice
Stadion Śląski Chorzów
4:1
Strażak Mikołów
Naprzód Lipiny
4:3
1. FC Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Urania II Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
3:1
AKS II Mikołów
Kolejarz 24 Katowice
3:5
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Mikołów
Pauza
Strażak Mikołów
0:4
Śląsk Świętochłowice
Jastrząb Bielszowice
1:0
Naprzód Lipiny
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1. FC Katowice
2:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejarz 24 Katowice
2:3
UKS Szopienice
Urania II Ruda Śląska
5:1
Hetman 22 Katowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
Pauza
UKS Szopienice
4:0
Urania II Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
0:2
Kolejarz 24 Katowice
Śląsk Świętochłowice
5:0
1. FC Katowice
Hetman 22 Katowice
2:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
AKS II Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Katowice
Pauza
Naprzód Lipiny
2:0
UKS Szopienice
Strażak Mikołów
11:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:0
Urania II Ruda Śląska
AKS II Mikołów
2:0
Hetman 22 Katowice
Jastrząb Bielszowice
0:3*
Śląsk Świętochłowice
Kolejarz 24 Katowice
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
4:2
Kolejarz 24 Katowice
UKS Szopienice
1:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Naprzód Lipiny
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
1. FC Katowice
Hetman 22 Katowice
2:2
Strażak Mikołów
Urania II Ruda Śląska
3:1
AKS II Mikołów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
Pauza
Naprzód Lipiny
2:0
Śląsk Świętochłowice
Stadion Śląski Chorzów
1:2
UKS Szopienice
Strażak Mikołów
8:1
Urania II Ruda Śląska
AKS II Mikołów
0:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
1. FC Katowice
0:0
Hetman 22 Katowice
Jastrząb Bielszowice
6:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
Pauza
Śląsk Świętochłowice
2:0
Stadion Śląski Chorzów
UKS Szopienice
5:2
AKS II Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:0
Strażak Mikołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:5
Kolejarz 24 Katowice
Hetman 22 Katowice
2:6
Jastrząb Bielszowice
Urania II Ruda Śląska
0:1
1. FC Katowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
Pauza
Śląsk Świętochłowice
7:1
UKS Szopienice
Naprzód Lipiny
13:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
6:1
AKS II Mikołów
1. FC Katowice
0:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice
3:0
Hetman 22 Katowice
Urania II Ruda Śląska
0:7
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
Pauza
UKS Szopienice
1:0
Strażak Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów
2:1
1. FC Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:3*
Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice
1:2
Naprzód Lipiny
Urania II Ruda Śląska
2:8
Kolejarz 24 Katowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
3:2
Hetman 22 Katowice
Naprzód Lipiny
13:0
Urania II Ruda Śląska
1. FC Katowice
1:2
Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice
0:0
AKS II Mikołów
Kolejarz 24 Katowice
3:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
11:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Hetman 22 Katowice
0:4
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
2:0
1. FC Katowice
Strażak Mikołów
3:3
Jastrząb Bielszowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:2
Naprzód Lipiny
AKS II Mikołów
3:4
Kolejarz 24 Katowice
Urania II Ruda Śląska
0:7
Stadion Śląski Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości