Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
2:1
Slavia II Ruda Śląska
Sparta II Katowice
3:2
Kamionka Mikołów
Jastrząb II Bielszowice
0:10
Szombierki II Bytom
Stadion Śląski Chorzów
0:3
Lechia 06 Mysłowice
Urania III Ruda Śląska
3:5
UKS Szopienice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb II Bielszowice
0:3
Sparta II Katowice
Slavia II Ruda Śląska
3:0
Stadion Śląski Chorzów
UKS Szopienice
4:1
Pogoń II Imielin
Lechia 06 Mysłowice
1:4
Szombierki II Bytom
Kamionka Mikołów
5:0
Urania III Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
5:1
Kamionka Mikołów
Sparta II Katowice
4:1
Szombierki II Bytom
Lechia 06 Mysłowice
2:5
Slavia II Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
5:3
UKS Szopienice
Urania III Ruda Śląska
0:2
Jastrząb II Bielszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:6
Stadion Śląski Chorzów
Sparta II Katowice
7:2
Urania III Ruda Śląska
Jastrząb II Bielszowice
2:4
Pogoń II Imielin
Slavia II Ruda Śląska
1:2
Szombierki II Bytom
UKS Szopienice
3:0
Lechia 06 Mysłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
1:0
Sparta II Katowice
Slavia II Ruda Śląska
6:2
UKS Szopienice
Lechia 06 Mysłowice
2:1
Kamionka Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Jastrząb II Bielszowice
Urania III Ruda Śląska
2:1
Szombierki II Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
0:3
Slavia II Ruda Śląska
Szombierki II Bytom
0:5
UKS Szopienice
Sparta II Katowice
5:6
Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb II Bielszowice
1:3
Lechia 06 Mysłowice
Urania III Ruda Śląska
4:3
Pogoń II Imielin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
1:0
Szombierki II Bytom
Slavia II Ruda Śląska
4:1
Jastrząb II Bielszowice
UKS Szopienice
3:2
Kamionka Mikołów
Lechia 06 Mysłowice
3:1
Sparta II Katowice
Stadion Śląski Chorzów
5:0
Urania III Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Katowice
2:5
Slavia II Ruda Śląska
Szombierki II Bytom
1:2
Kamionka Mikołów
Pogoń II Imielin
1:6
Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb II Bielszowice
1:7
UKS Szopienice
Urania III Ruda Śląska
2:3
Lechia 06 Mysłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
4:1
Jastrząb II Bielszowice
UKS Szopienice
5:3
Sparta II Katowice
Lechia 06 Mysłowice
1:4
Pogoń II Imielin
Slavia II Ruda Śląska
7:2
Urania III Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
3:1
Szombierki II Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
9:0
Jastrząb II Bielszowice
Kamionka Mikołów
6:0
Sparta II Katowice
Slavia II Ruda Śląska
7:2
Pogoń II Imielin
UKS Szopienice
6:2
Urania III Ruda Śląska
Lechia 06 Mysłowice
1:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
7:3
UKS Szopienice
Sparta II Katowice
9:0
Jastrząb II Bielszowice
Lechia 06 Mysłowice
2:8
Szombierki II Bytom
Stadion Śląski Chorzów
5:5
Slavia II Ruda Śląska
Urania III Ruda Śląska
2:2
Kamionka Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
6:1
Sparta II Katowice
Jastrząb II Bielszowice
3:3
Urania III Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
3:2
Pogoń II Imielin
Slavia II Ruda Śląska
6:1
Lechia 06 Mysłowice
UKS Szopienice
1:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
6:2
Jastrząb II Bielszowice
Slavia II Ruda Śląska
2:3
Szombierki II Bytom
Lechia 06 Mysłowice
4:1
UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów
19:2
Kamionka Mikołów
Urania III Ruda Śląska
4:2
Sparta II Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
0:0
Urania III Ruda Śląska
Sparta II Katowice
2:1
Pogoń II Imielin
Jastrząb II Bielszowice
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Kamionka Mikołów
2:7
Lechia 06 Mysłowice
UKS Szopienice
3:2
Slavia II Ruda Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
7:3
Urania III Ruda Śląska
Slavia II Ruda Śląska
9:0
Kamionka Mikołów
UKS Szopienice
2:4
Szombierki II Bytom
Lechia 06 Mysłowice
15:0
Jastrząb II Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów
0:2
Sparta II Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
4:2
Pogoń II Imielin
Sparta II Katowice
3:2
Lechia 06 Mysłowice
Jastrząb II Bielszowice
1:3
Slavia II Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
3:2
UKS Szopienice
Urania III Ruda Śląska
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
3:2
Szombierki II Bytom
Slavia II Ruda Śląska
3:1
Sparta II Katowice
UKS Szopienice
7:0
Jastrząb II Bielszowice
Lechia 06 Mysłowice
1:1
Urania III Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Pogoń II Imielin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Imielin
4:2
Lechia 06 Mysłowice
Sparta II Katowice
2:5
UKS Szopienice
Jastrząb II Bielszowice
1:5
Kamionka Mikołów
Urania III Ruda Śląska
1:3
Slavia II Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości