Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Kraków
TS ROW RYBNIK
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski
1:4
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
HydroTruck Radom
2:0
Respekt Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Sparta Daleszyce
Rekord Bielsko-Biała
3:2
SWD Wodzisław Śląski
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
HydroTruck Radom
Wanda Kraków
0:5
TS ROW RYBNIK
Tarnovia Tarnów
5:4
Resovia Rzeszów
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
0:3*
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
0:4
ISD-AJD GOL Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski
3:2
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
4:2
Rekord Bielsko-Biała
HydroTruck Radom
0:0
Tarnovia Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
5:0
SWD Wodzisław Śląski
Wanda Kraków
2:7
Resovia Rzeszów
Sparta Daleszyce
1:5
TS ROW RYBNIK
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rekord Bielsko-Biała
5:1
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
3:0
Respekt Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TS ROW RYBNIK
1:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
8:2
Sparta Daleszyce
Resovia Rzeszów
5:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
HydroTruck Radom
1:0
Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
2:6
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
HydroTruck Radom
TS ROW RYBNIK
4:0
SWD Wodzisław Śląski
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:2
Tarnovia Tarnów
Wanda Kraków
2:0
Respekt Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Kraków
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko-Biała
HydroTruck Radom
3:0
Sparta Daleszyce
Resovia Rzeszów
1:1
TS ROW RYBNIK
SWD Wodzisław Śląski
3:2
ISD-AJD GOL Częstochowa
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
5:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
1:4
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
3:1
HydroTruck Radom
ISD-AJD GOL Częstochowa
0:4
Rekord Bielsko-Biała
Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
SWD Wodzisław Śląski
3:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
3:0*
ISD-AJD GOL Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
0:1
TS ROW RYBNIK
Tarnovia Tarnów
0:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
HydroTruck Radom
2:0
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:2
HydroTruck Radom
TS ROW RYBNIK
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
0:3
Tarnovia Tarnów
SWD Wodzisław Śląski
2:0
Respekt Myślenice
ISD-AJD GOL Częstochowa
3:0
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
HydroTruck Radom
2:0
ISD-AJD GOL Częstochowa
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
Tarnovia Tarnów
5:1
TS ROW RYBNIK
Wanda Kraków
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rekord Bielsko-Biała
6:1
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
- : -
HydroTruck Radom
Rekord Bielsko-Biała
- : -
TS ROW RYBNIK
Wanda Kraków
- : -
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Resovia Rzeszów
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
- : -
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
- : -
Wanda Kraków
Sparta Daleszyce
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Rekord Bielsko-Biała
HydroTruck Radom
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
TS ROW RYBNIK
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Respekt Myślenice
Tarnovia Tarnów
- : -
HydroTruck Radom
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
- : -
Wanda Kraków
TS ROW RYBNIK
- : -
Sparta Daleszyce
HydroTruck Radom
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Respekt Myślenice
- : -
Tarnovia Tarnów
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Resovia Rzeszów
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
TS ROW RYBNIK
Wanda Kraków
- : -
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
- : -
Sparta Daleszyce
HydroTruck Radom
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
SWD Wodzisław Śląski
- : -
TS ROW RYBNIK
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Tarnovia Tarnów
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
Respekt Myślenice
- : -
Wanda Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Tarnovia Tarnów
Sparta Daleszyce
- : -
HydroTruck Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Respekt Myślenice
TS ROW RYBNIK
- : -
Resovia Rzeszów
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Wanda Kraków
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
Resovia Rzeszów
- : -
SWD Wodzisław Śląski
HydroTruck Radom
- : -
TS ROW RYBNIK
Respekt Myślenice
- : -
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
- : -
Wanda Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Tarnovia Tarnów
TS ROW RYBNIK
- : -
Respekt Myślenice
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
- : -
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
- : -
HydroTruck Radom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
TS ROW RYBNIK
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
- : -
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
- : -
ISD-AJD GOL Częstochowa
Respekt Myślenice
- : -
SWD Wodzisław Śląski
HydroTruck Radom
- : -
Resovia Rzeszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
- : -
Respekt Myślenice
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW RYBNIK
- : -
Tarnovia Tarnów
ISD-AJD GOL Częstochowa
- : -
HydroTruck Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości