Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:2
AP 11 Legionowo
DAP KIelce
1:2
Triumf Alwernia
Akademia Piłkarska Estates
2:4
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Triumf Alwernia
1:5
AP 11 Legionowo
Akademia Piłkarska Estates
1:0
DAP KIelce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 11 Legionowo
4:1
Akademia Piłkarska Estates
Triumf Alwernia
2:4
Zagłębie Sosnowiec
DAP KIelce
1:1
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
0:2
AP 11 Legionowo
Zagłębie Sosnowiec
0:3
DAP KIelce
Akademia Piłkarska Estates
2:3
Triumf Alwernia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 11 Legionowo
7:1
DAP KIelce
Triumf Alwernia
1:2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Akademia Piłkarska Estates
0:1
Zagłębie Sosnowiec
Grupa 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Rybnik
0:1
Pogoń Szczecin
Akademia Sportkontakt I
7:0
Metal Tarnów
AMPT Kraków
1:3
Orlik Prudnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
3:0
Akademia Sportkontakt I
Pogoń Szczecin
2:2
AMPT Kraków
Metal Tarnów
0:1
AP Champions Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Rybnik
1:1
Orlik Prudnik
Akademia Sportkontakt I
1:5
AMPT Kraków
Metal Tarnów
1:4
Pogoń Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
7:0
Metal Tarnów
AMPT Kraków
3:1
AP Champions Rybnik
Pogoń Szczecin
0:0
Akademia Sportkontakt I
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Prudnik
1:1
Pogoń Szczecin
AP Champions Rybnik
0:2
Akademia Sportkontakt I
Metal Tarnów
0:8
AMPT Kraków
Grupa 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
UKS 141 Warszawa
AP Team Gliwice 2010
3:1
UKS Unia Strzybnica
AP II 11 Legionowo
1:1
MFK Karvina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
7:0
AP II 11 Legionowo
UKS Unia Strzybnica
0:3
UKS 141 Warszawa
MFK Karvina
0:2
AP Team Gliwice 2010
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MFK Karvina
UKS 141 Warszawa
3:0
AP Team Gliwice 2010
AP II 11 Legionowo
2:2
UKS Unia Strzybnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice 2010
5:0
AP II 11 Legionowo
UKS Unia Strzybnica
0:9
Rekord Bielsko-Biała
MFK Karvina
0:2
UKS 141 Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
8:0
AP Team Gliwice 2010
UKS Unia Strzybnica
2:2
MFK Karvina
AP II 11 Legionowo
1:2
UKS 141 Warszawa

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości