Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:0
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
4:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Wyzwolenie Chorzów
2:4
AKS Mikołów
LKS Studzienice
3:0
Ogrodnik Cielmice
Fortuna Wyry
3:1
Iskra Pszczyna
Sparta Katowice
2:3
MKS Lędziny
Pogoń Imielin
2:1
UKS MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Podlesianka Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:2
LKS Studzienice
Ogrodnik Cielmice
1:1
Fortuna Wyry
Piast Bieruń Nowy
2:0
Sokół Wola
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
Pogoń Imielin
Iskra Pszczyna
1:2
Sparta Katowice
Podlesianka Katowice
5:0
Urania Ruda Śląska
MKS Lędziny
3:0
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
4:0
UKS MK Górnik Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
MKS Lędziny
Sokół Wola
0:1
Podlesianka Katowice
LKS Studzienice
0:4
AKS Mikołów
Fortuna Wyry
0:0
Wyzwolenie Chorzów
UKS MK Górnik Katowice
6:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice
6:2
Ogrodnik Cielmice
Pogoń Imielin
3:1
Piast Bieruń Nowy
Górnik 09 Mysłowice
1:3
Iskra Pszczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Sparta Katowice
LKS Studzienice
2:2
Fortuna Wyry
Ogrodnik Cielmice
2:0
Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy
3:1
UKS MK Górnik Katowice
Iskra Pszczyna
4:2
Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
0:2
Pogoń Imielin
MKS Lędziny
2:2
Sokół Wola
AKS Mikołów
4:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola
2:3
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Piast Bieruń Nowy
UKS MK Górnik Katowice
1:3
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
1:0
LKS Studzienice
Pogoń Imielin
2:0
MKS Lędziny
Górnik 09 Mysłowice
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Fortuna Wyry
2:1
AKS Mikołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:2
Urania Ruda Śląska
LKS Studzienice
6:2
Górnik 09 Mysłowice
Ogrodnik Cielmice
0:3
Sokół Wola
Iskra Pszczyna
1:4
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
3:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Fortuna Wyry
1:1
Sparta Katowice
MKS Lędziny
0:2
UKS MK Górnik Katowice
AKS Mikołów
3:0
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
8:1
LKS Studzienice
Sokół Wola
5:4
Wyzwolenie Chorzów
Piast Bieruń Nowy
0:3
Podlesianka Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:2
MKS Lędziny
UKS MK Górnik Katowice
0:2
Iskra Pszczyna
Sparta Katowice
0:3
AKS Mikołów
Pogoń Imielin
1:1
Ogrodnik Cielmice
Górnik 09 Mysłowice
1:0
Fortuna Wyry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
- : -
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
- : -
Iskra Pszczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
- : -
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
- : -
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
- : -
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
- : -
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
- : -
Górnik 09 Mysłowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości