Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Żory
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3*
MKS Żory
UKS Lisek Milówka
7:2
Rekord II Bielsko-Biała
Orlik Rajcza
2:8
ROW Rybnik 2005
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Rajcza
0:1
UKS Lisek Milówka
GKS 1962 Jastrzębie
2:2
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW Rybnik 2005
5:1
MKS Żory
Rekord II Bielsko-Biała
1:5
AP Champions Żory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:7
GKS 1962 Jastrzębie
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:3
Rekord II Bielsko-Biała
AP Champions Żory
4:1
Orlik Rajcza
UKS Lisek Milówka
0:4
ROW Rybnik 2005
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW Rybnik 2005
3:0
GKS 1962 Jastrzębie
UKS Lisek Milówka
1:5
AP Champions Żory
Orlik Rajcza
1:7
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord II Bielsko-Biała
2:3
MKS Żory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:3
Orlik Rajcza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
UKS Lisek Milówka
AP Champions Żory
4:0
ROW Rybnik 2005
GKS 1962 Jastrzębie
3:0
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Żory
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW Rybnik 2005
4:1
Rekord II Bielsko-Biała
UKS Lisek Milówka
2:1
MKS Żory
Orlik Rajcza
1:4
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:0
AP Champions Żory
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
ROW Rybnik 2005
GKS 1962 Jastrzębie
5:1
UKS Lisek Milówka
Rekord II Bielsko-Biała
3:1
Orlik Rajcza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
AP Champions Żory
ROW Rybnik 2005
8:2
Orlik Rajcza
Rekord II Bielsko-Biała
5:2
UKS Lisek Milówka
MKS Żory
1:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
0:1
ROW Rybnik 2005
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
GKS 1962 Jastrzębie
AP Champions Żory
5:0
Rekord II Bielsko-Biała
UKS Lisek Milówka
1:1
Orlik Rajcza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie
6:0
MKS Żory
ROW Rybnik 2005
9:0
UKS Lisek Milówka
Orlik Rajcza
0:7
AP Champions Żory
Rekord II Bielsko-Biała
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
5:0
Rekord II Bielsko-Biała
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Orlik Rajcza
AP Champions Żory
3:3
UKS Lisek Milówka
GKS 1962 Jastrzębie
3:1
ROW Rybnik 2005
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Rajcza
2:2
MKS Żory
Rekord II Bielsko-Biała
2:2
GKS 1962 Jastrzębie
ROW Rybnik 2005
2:3
AP Champions Żory
UKS Lisek Milówka
1:2
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
3:3
UKS Lisek Milówka
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
AP Champions Żory
GKS 1962 Jastrzębie
8:1
Orlik Rajcza
Rekord II Bielsko-Biała
3:3
ROW Rybnik 2005
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Żory
3:0
MKS Żory
ROW Rybnik 2005
0:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
UKS Lisek Milówka
2:6
GKS 1962 Jastrzębie
Orlik Rajcza
1:0
Rekord II Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości