Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
6:1
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
Czułowianka Tychy
1:5
LKS II Goczałkowice Zdrój
Unia Bieruń Stary
3:2
LKS Wisła Mała
Polonia II Łaziska Górne
4:0
LKS Gardawice
MKS II Lędziny
1:0
UKS Warszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
4:2
Polonia II Łaziska Górne
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
2:2
Unia Bieruń Stary
Czułowianka Tychy
1:2
Leśnik Kobiór
LKS Gardawice
0:1
MKS II Lędziny
UKS Warszowice
2:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
3:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
0:7
Polonia II Łaziska Górne
UKS Warszowice
2:2
LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary
5:2
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
0:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
1:4
LKS II Goczałkowice Zdrój
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
1:4
MKS II Lędziny
LKS Wisła Mała
6:2
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
2:1
Unia Bieruń Stary
Czułowianka Tychy
3:2
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
2:1
LKS Wisła Mała
Unia Bieruń Stary
3:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
5:0
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
Polonia II Łaziska Górne
6:0
Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny
5:1
Czułowianka Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
1:1
MKS II Lędziny
Unia Bieruń Stary
0:3
Polonia II Łaziska Górne
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:1
LKS Wisła Mała
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
0:5
LKS Gardawice
Czułowianka Tychy
6:4
UKS Warszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
8:0
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
4:1
Czułowianka Tychy
UKS Warszowice
4:5
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
4:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
MKS II Lędziny
4:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
1:6
UKS Warszowice
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
1:12
LKS II Goczałkowice Zdrój
Czułowianka Tychy
1:1
LKS Wisła Mała
Leśnik Kobiór
0:0
LKS Gardawice
Polonia II Łaziska Górne
1:0
MKS II Lędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
5:0
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
3:8
Polonia II Łaziska Górne
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
1:4
Czułowianka Tychy
LKS Wisła Mała
3:2
Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny
0:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
Pauza
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:2
Czułowianka Tychy
LKS Gardawice
2:2
Polonia II Łaziska Górne
LKS Wisła Mała
6:0
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
7:3
MKS II Lędziny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:5
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
3:1
Czułowianka Tychy
Polonia II Łaziska Górne
4:3
LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny
0:1
LKS Gardawice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
Pauza
Czułowianka Tychy
2:1
Unia Bieruń Stary
LKS Wisła Mała
0:0
MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:2
Leśnik Kobiór
LKS Gardawice
3:0
UKS Warszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:1
LKS Gardawice
UKS Warszowice
3:1
LKS Wisła Mała
Unia Bieruń Stary
2:0
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
4:1
Czułowianka Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:2
Unia Bieruń Stary
Czułowianka Tychy
1:1
MKS II Lędziny
Leśnik Kobiór
1:0
Polonia II Łaziska Górne
LKS Wisła Mała
2:5
LKS Gardawice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
LKS Wisła Mała
4:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
1:1
Czułowianka Tychy
Polonia II Łaziska Górne
9:1
Unia Bieruń Stary
MKS II Lędziny
0:3
Leśnik Kobiór
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:1
Polonia II Łaziska Górne
Leśnik Kobiór
6:0
UKS Warszowice
Unia Bieruń Stary
3:0
MKS II Lędziny
Czułowianka Tychy
2:4
LKS Gardawice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
Pauza
LKS Gardawice
1:3
Leśnik Kobiór
LKS Wisła Mała
6:2
Czułowianka Tychy
UKS Warszowice
3:1
Unia Bieruń Stary
MKS II Lędziny
1:0
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
Unia Bieruń Stary
2:3
LKS Gardawice
Leśnik Kobiór
3:2
LKS Wisła Mała
LKS II Goczałkowice Zdrój
5:2
MKS II Lędziny
Polonia II Łaziska Górne
11:0
UKS Warszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości