Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
1:6
GTS Bojszowy
ZET Tychy
11:0
Iskra II Pszczyna
Leśnik Kobiór
1:1
Polonia II Łaziska Górne
Siódemka Tychy
2:0
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
1:0
LKS Frydek
Znicz Jankowice
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Polonia Międzyrzecze
0:1
Czapla Kryry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
1:1
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
1:4
ZET Tychy
LKS Frydek
4:2
Siódemka Tychy
GTS Bojszowy
7:0
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
3:1
Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
LKS Studzionka
Polonia II Łaziska Górne
4:0
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
- : -
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Frydek
Siódemka Tychy
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
- : -
LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór
- : -
GTS Bojszowy
Znicz Jankowice
- : -
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
- : -
Czapla Kryry
LKS Studzionka
- : -
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
ZET Tychy
LKS Woszczyce
- : -
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
- : -
Iskra II Pszczyna
Leśnik Kobiór
- : -
Znicz Jankowice
LKS Frydek
- : -
Polonia Międzyrzecze
GTS Bojszowy
- : -
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Stal Chełm Śląski
Polonia II Łaziska Górne
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Stal Chełm Śląski
- : -
Polonia II Łaziska Górne
ZET Tychy
- : -
LKS Frydek
Czapla Kryry
- : -
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
- : -
GTS Bojszowy
Iskra II Pszczyna
- : -
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
- : -
Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
- : -
LKS Woszczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
- : -
Stal Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
- : -
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
- : -
LKS Studzionka
LKS Frydek
- : -
Iskra II Pszczyna
GTS Bojszowy
- : -
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
ZET Tychy
Polonia II Łaziska Górne
- : -
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
- : -
Krupiński Suszec
ZET Tychy
- : -
Polonia II Łaziska Górne
Czapla Kryry
- : -
LKS Frydek
Iskra II Pszczyna
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
- : -
GTS Bojszowy
Siódemka Tychy
- : -
Znicz Jankowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
- : -
ZET Tychy
Leśnik Kobiór
- : -
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Studzionka
- : -
Siódemka Tychy
LKS Frydek
- : -
LKS Brzeźce
GTS Bojszowy
- : -
Krupiński Suszec
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Czapla Kryry
Polonia II Łaziska Górne
- : -
Iskra II Pszczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Studzionka
Krupiński Suszec
- : -
LKS Frydek
LKS Brzeźce
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
- : -
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
- : -
Polonia II Łaziska Górne
Iskra II Pszczyna
- : -
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
- : -
GTS Bojszowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
- : -
Czapla Kryry
Leśnik Kobiór
- : -
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
- : -
ZET Tychy
LKS Studzionka
- : -
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
- : -
Stal Chełm Śląski
GTS Bojszowy
- : -
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Krupiński Suszec
Polonia II Łaziska Górne
- : -
LKS Brzeźce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
GTS Bojszowy
Krupiński Suszec
- : -
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
- : -
LKS Woszczyce
ZET Tychy
- : -
LKS Studzionka
Czapla Kryry
- : -
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
- : -
Znicz Jankowice
LKS Frydek
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
- : -
Polonia Międzyrzecze
LKS Woszczyce
- : -
Krupiński Suszec
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
- : -
Czapla Kryry
LKS Studzionka
- : -
Iskra II Pszczyna
Siódemka Tychy
- : -
ZET Tychy
GTS Bojszowy
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Polonia II Łaziska Górne
- : -
LKS Frydek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
GTS Bojszowy
Krupiński Suszec
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
- : -
Znicz Jankowice
ZET Tychy
- : -
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
- : -
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
- : -
Siódemka Tychy
LKS Frydek
- : -
LKS Woszczyce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
ZET Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Frydek
Znicz Jankowice
- : -
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
- : -
LKS Brzeźce
Siódemka Tychy
- : -
Czapla Kryry
GTS Bojszowy
- : -
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
- : -
Siódemka Tychy
ZET Tychy
- : -
GTS Bojszowy
Czapla Kryry
- : -
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
- : -
Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek
- : -
Znicz Jankowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
- : -
LKS Woszczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości