Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:1
Krupiński Suszec
LKS Frydek
2:2
GTS Bojszowy
Iskra II Pszczyna
0:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
0:1
Siódemka Tychy
LKS Brzeźce
0:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
ZET Tychy
3:1
Polonia Międzyrzecze
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
LKS Wisła Wielka
Znicz Jankowice
2:5
Stal Chełm Śląski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:4
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
5:0
LKS Frydek
Krupiński Suszec
1:3
LKS Brzeźce
GTS Bojszowy
2:2
LKS Woszczyce
ZET Tychy
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla Kryry
2:1
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:0
Znicz Jankowice
LKS Wisła Wielka
7:0
Iskra II Pszczyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
0:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
1:2
GTS Bojszowy
LKS Woszczyce
0:1
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
2:1
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
2:4
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
2:3
LKS Wisła Wielka
Iskra II Pszczyna
1:4
ZET Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:2
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:1
GTS Bojszowy
Stal Chełm Śląski
3:2
Siódemka Tychy
Krupiński Suszec
1:4
LKS Frydek
ZET Tychy
4:0
LKS Studzionka
Czapla Kryry
3:3
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
LKS Woszczyce
LKS Wisła Wielka
- : -
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
Iskra II Pszczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Frydek
3:3
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
1:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
GTS Bojszowy
1:0
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
2:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Woszczyce
0:5
Krupiński Suszec
LKS Brzeźce
1:0
ZET Tychy
Znicz Jankowice
0:1
LKS Wisła Wielka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:0
LKS Brzeźce
Krupiński Suszec
1:5
Siódemka Tychy
Iskra II Pszczyna
1:0
LKS Studzionka
ZET Tychy
2:1
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
1:3
LKS Woszczyce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
GTS Bojszowy
LKS Wisła Wielka
2:1
LKS Frydek
Stal Chełm Śląski
5:0
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
- : -
Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek
- : -
ZET Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
- : -
Czapla Kryry
GTS Bojszowy
- : -
Krupiński Suszec
LKS Woszczyce
- : -
LKS Wisła Wielka
LKS Brzeźce
- : -
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
- : -
LKS Brzeźce
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Krupiński Suszec
- : -
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
- : -
Znicz Jankowice
ZET Tychy
- : -
LKS Woszczyce
Czapla Kryry
- : -
GTS Bojszowy
LKS Wisła Wielka
- : -
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
LKS Frydek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
- : -
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
- : -
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
- : -
ZET Tychy
GTS Bojszowy
- : -
LKS Wisła Wielka
LKS Woszczyce
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Brzeźce
- : -
Polonia Międzyrzecze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Krupiński Suszec
Znicz Jankowice
- : -
LKS Studzionka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
- : -
LKS Frydek
Polonia Międzyrzecze
- : -
Krupiński Suszec
Iskra II Pszczyna
- : -
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
- : -
Znicz Jankowice
ZET Tychy
- : -
GTS Bojszowy
Czapla Kryry
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
- : -
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
- : -
LKS Brzeźce
Stal Chełm Śląski
- : -
ZET Tychy
Siódemka Tychy
- : -
Iskra II Pszczyna
Krupiński Suszec
- : -
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
- : -
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
LKS Wisła Wielka
Znicz Jankowice
- : -
Polonia Międzyrzecze
GTS Bojszowy
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
- : -
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
- : -
Czapla Kryry
Iskra II Pszczyna
- : -
GTS Bojszowy
LKS Brzeźce
- : -
LKS Woszczyce
ZET Tychy
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
- : -
Krupiński Suszec
Znicz Jankowice
- : -
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Stal Chełm Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
- : -
Polonia Międzyrzecze
Stal Chełm Śląski
- : -
Iskra II Pszczyna
Siódemka Tychy
- : -
LKS Brzeźce
Krupiński Suszec
- : -
ZET Tychy
GTS Bojszowy
- : -
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
- : -
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
- : -
LKS Wisła Wielka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
- : -
LKS Woszczyce
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Wisła Wielka
Iskra II Pszczyna
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce
- : -
GTS Bojszowy
ZET Tychy
- : -
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
- : -
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Krupiński Suszec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
- : -
LKS Frydek
GTS Bojszowy
- : -
Znicz Jankowice
LKS Woszczyce
- : -
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
ZET Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
Znicz Jankowice
Siódemka Tychy
- : -
LKS Woszczyce
Krupiński Suszec
- : -
LKS Studzionka
GTS Bojszowy
- : -
LKS Frydek
Czapla Kryry
- : -
Iskra II Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
LKS Brzeźce
LKS Wisła Wielka
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości