zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Goczałkowice Zdrój
Pauza
LKS Mizerów
4:4
LKS Studzionka
Nadwiślan Góra
4:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
2:6
Iskra Pszczyna
LKS Gardawice
0:10
LKS Wisła Wielka
LKS Łąka (k. Pszczyny)
11:4
LKS Wisła Mała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
Pauza
LKS Wisła Mała
14:0
LKS Gardawice
LKS Wisła Wielka
8:4
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:2
LKS Mizerów
LKS Studzionka
2:8
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
2:3
UMKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
Pauza
LKS Frydek
4:3
LKS Wisła Mała
UMKS Goczałkowice Zdrój
5:6
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
0:7
LKS Studzionka
LKS Mizerów
5:5
Nadwiślan Góra
LKS Łąka (k. Pszczyny)
14:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
LKS Wisła Mała
1:1
UMKS Goczałkowice Zdrój
LKS Wisła Wielka
0:1
Iskra Pszczyna
Nadwiślan Góra
2:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:0
LKS Gardawice
LKS Studzionka
2:6
LKS Frydek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Wielka
Pauza
UMKS Goczałkowice Zdrój
11:0
LKS Studzionka
Iskra Pszczyna
6:4
LKS Wisła Mała
LKS Gardawice
1:4
Nadwiślan Góra
LKS Łąka (k. Pszczyny)
9:1
LKS Mizerów
LKS Frydek
6:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pauza
LKS Wisła Mała
0:11
LKS Wisła Wielka
LKS Mizerów
11:2
LKS Gardawice
Nadwiślan Góra
6:3
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
11:2
UMKS Goczałkowice Zdrój
LKS Studzionka
3:4
Iskra Pszczyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
UMKS Goczałkowice Zdrój
4:0
Nadwiślan Góra
LKS Wisła Wielka
14:0
LKS Studzionka
Iskra Pszczyna
7:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
6:4
LKS Mizerów
LKS Gardawice
0:10
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
LKS Mizerów
3:8
UMKS Goczałkowice Zdrój
Nadwiślan Góra
3:2
Iskra Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:16
LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka
3:11
LKS Wisła Mała
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:5
LKS Frydek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
Pauza
UMKS Goczałkowice Zdrój
3:6
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Wisła Mała
12:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
16:0
Nadwiślan Góra
Iskra Pszczyna
10:0
LKS Mizerów
LKS Frydek
10:1
LKS Gardawice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
LKS Mizerów
0:14
LKS Wisła Wielka
Nadwiślan Góra
2:4
LKS Wisła Mała
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:5
LKS Studzionka
LKS Gardawice
2:7
UMKS Goczałkowice Zdrój
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:2
Iskra Pszczyna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Pauza
UMKS Goczałkowice Zdrój
10:5
LKS Frydek
LKS Wisła Mała
5:1
LKS Mizerów
LKS Wisła Wielka
1:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Studzionka
3:0
Nadwiślan Góra
Iskra Pszczyna
14:0
LKS Gardawice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości