Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZET II Tychy
Pauza
LKS Woszczyce
2:3
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
2:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Krzyżowice
2:2
LKS Brzeźce
LKS Wisła Mała
3:2
Czarni Piasek
ABR Tychy
1:4
Iskra II Pszczyna
LKS Mizerów
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Stal Chełm Śląski
2:1
Czarni Piasek
LKS Woszczyce
0:1
ZET II Tychy
Iskra II Pszczyna
2:0
LKS Wisła Mała
Polonia Międzyrzecze
5:1
LKS Mizerów
Piast II Bieruń Nowy
0:2
LKS Krzyżowice
LKS Brzeźce
5:1
ABR Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
LKS Frydek
9:2
LKS Woszczyce
LKS Wisła Mała
1:1
LKS Brzeźce
Czarni Piasek
3:3
Iskra II Pszczyna
ABR Tychy
3:0
Piast II Bieruń Nowy
ZET II Tychy
1:0
Stal Chełm Śląski
LKS Krzyżowice
1:5
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
Pauza
Stal Chełm Śląski
0:1
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
0:4
LKS Mizerów
Polonia Międzyrzecze
2:2
ABR Tychy
Piast II Bieruń Nowy
2:1
LKS Wisła Mała
LKS Brzeźce
2:2
Czarni Piasek
ZET II Tychy
0:3
LKS Frydek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ABR Tychy
Pauza
Iskra II Pszczyna
3:1
LKS Brzeźce
LKS Frydek
4:1
Stal Chełm Śląski
LKS Krzyżowice
2:3
LKS Woszczyce
LKS Wisła Mała
1:0
Polonia Międzyrzecze
Czarni Piasek
9:0
Piast II Bieruń Nowy
LKS Mizerów
0:2
ZET II Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
2:3
ABR Tychy
LKS Frydek
5:1
LKS Mizerów
Polonia Międzyrzecze
0:4
Czarni Piasek
Piast II Bieruń Nowy
1:7
Iskra II Pszczyna
ZET II Tychy
5:1
LKS Krzyżowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
LKS Brzeźce
3:1
Piast II Bieruń Nowy
Iskra II Pszczyna
4:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Krzyżowice
1:7
LKS Frydek
LKS Wisła Mała
7:0
LKS Woszczyce
ABR Tychy
0:1
ZET II Tychy
LKS Mizerów
0:0
Stal Chełm Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
Stal Chełm Śląski
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
LKS Woszczyce
2:2
Czarni Piasek
LKS Frydek
0:1
ABR Tychy
Polonia Międzyrzecze
5:0
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
3:1
LKS Wisła Mała
LKS Mizerów
5:0
LKS Krzyżowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
LKS Wisła Mała
1:3
LKS Frydek
Czarni Piasek
2:2
ZET II Tychy
Iskra II Pszczyna
3:1
LKS Woszczyce
LKS Krzyżowice
0:3*
Stal Chełm Śląski
ABR Tychy
3:2
LKS Mizerów
Piast II Bieruń Nowy
3:2
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Bieruń Nowy
Pauza
Stal Chełm Śląski
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Woszczyce
4:1
LKS Brzeźce
LKS Frydek
0:1
Czarni Piasek
LKS Krzyżowice
0:3
ABR Tychy
ZET II Tychy
3:0
Iskra II Pszczyna
LKS Mizerów
1:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
Iskra II Pszczyna
1:1
LKS Frydek
Czarni Piasek
1:0
LKS Mizerów
ABR Tychy
0:5
Stal Chełm Śląski
Piast II Bieruń Nowy
3:0
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
0:1
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
4:2
LKS Krzyżowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
LKS Frydek
4:1
LKS Brzeźce
LKS Krzyżowice
1:6
Czarni Piasek
ABR Tychy
1:6
LKS Wisła Mała
LKS Woszczyce
1:4
Polonia Międzyrzecze
LKS Mizerów
2:2
Iskra II Pszczyna
ZET II Tychy
2:4
Piast II Bieruń Nowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
Polonia Międzyrzecze
2:1
ZET II Tychy
Iskra II Pszczyna
6:0
LKS Krzyżowice
LKS Wisła Mała
1:0
Stal Chełm Śląski
Czarni Piasek
5:2
ABR Tychy
Piast II Bieruń Nowy
4:2
LKS Frydek
LKS Brzeźce
0:3
LKS Mizerów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZET II Tychy
Pauza
Iskra II Pszczyna
3:0*
ABR Tychy
Piast II Bieruń Nowy
0:3*
LKS Mizerów
LKS Brzeźce
2:1
LKS Krzyżowice
Czarni Piasek
2:0
LKS Wisła Mała
Stal Chełm Śląski
3:0*
LKS Woszczyce
Polonia Międzyrzecze
0:2
LKS Frydek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
LKS Krzyżowice
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
LKS Wisła Mała
1:3
Iskra II Pszczyna
Czarni Piasek
1:0
Stal Chełm Śląski
ABR Tychy
0:3*
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
5:1
LKS Woszczyce
LKS Mizerów
1:1
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Stal Chełm Śląski
4:0
ZET II Tychy
LKS Woszczyce
1:5
LKS Frydek
Iskra II Pszczyna
0:1
Czarni Piasek
Polonia Międzyrzecze
5:1
LKS Krzyżowice
Piast II Bieruń Nowy
3:3*
ABR Tychy
LKS Brzeźce
1:1
LKS Wisła Mała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
Pauza
Iskra II Pszczyna
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
7:2
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
Czarni Piasek
4:0
LKS Brzeźce
ABR Tychy
0:3*
Polonia Międzyrzecze
LKS Mizerów
7:0
LKS Woszczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ABR Tychy
Pauza
Polonia Międzyrzecze
4:1
LKS Wisła Mała
LKS Brzeźce
1:3
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
2:1
LKS Frydek
Piast II Bieruń Nowy
0:3*
Czarni Piasek
LKS Woszczyce
2:2
LKS Krzyżowice
ZET II Tychy
2:3
LKS Mizerów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
Czarni Piasek
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
0:4
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
LKS Krzyżowice
5:3
ZET II Tychy
ABR Tychy
0:3*
LKS Woszczyce
LKS Mizerów
1:1
LKS Frydek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Polonia Międzyrzecze
1:1
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
1:1
LKS Mizerów
LKS Woszczyce
2:2
LKS Wisła Mała
LKS Frydek
6:1
LKS Krzyżowice
Piast II Bieruń Nowy
0:3*
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
3:0*
ABR Tychy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
LKS Brzeźce
0:3
Polonia Międzyrzecze
LKS Krzyżowice
4:3
LKS Mizerów
LKS Wisła Mała
4:2
ZET II Tychy
Czarni Piasek
5:1
LKS Woszczyce
ABR Tychy
0:3*
LKS Frydek
Piast II Bieruń Nowy
0:3*
Stal Chełm Śląski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Stal Chełm Śląski
10:0
LKS Krzyżowice
LKS Frydek
5:1
LKS Wisła Mała
Polonia Międzyrzecze
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
LKS Woszczyce
2:6
Iskra II Pszczyna
ZET II Tychy
0:3*
Czarni Piasek
LKS Mizerów
3:0*
ABR Tychy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Bieruń Nowy
Pauza
Iskra II Pszczyna
1:1
ZET II Tychy
Polonia Międzyrzecze
5:0
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
9:1
LKS Mizerów
Czarni Piasek
0:5
LKS Frydek
ABR Tychy
0:3*
LKS Krzyżowice
LKS Brzeźce
5:3
LKS Woszczyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
LKS Frydek
0:3
Iskra II Pszczyna
LKS Krzyżowice
2:1
LKS Wisła Mała
LKS Woszczyce
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
Stal Chełm Śląski
3:0*
ABR Tychy
ZET II Tychy
3:3
LKS Brzeźce
LKS Mizerów
3:2
Czarni Piasek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
Polonia Międzyrzecze
7:0
LKS Woszczyce
LKS Wisła Mała
3:0*
ABR Tychy
Czarni Piasek
4:3
LKS Krzyżowice
Iskra II Pszczyna
3:0
LKS Mizerów
Piast II Bieruń Nowy
0:3*
ZET II Tychy
LKS Brzeźce
1:2
LKS Frydek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
Stal Chełm Śląski
5:3
LKS Wisła Mała
LKS Mizerów
6:3
LKS Brzeźce
LKS Frydek
3:0*
Piast II Bieruń Nowy
LKS Krzyżowice
2:1
Iskra II Pszczyna
ABR Tychy
0:3*
Czarni Piasek
ZET II Tychy
1:1
Polonia Międzyrzecze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości