Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
10:5
UMKS Goczałkowice Zdrój
Iskra Pszczyna
21:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Siódemka Tychy
11:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN GKS Tychy
10:3
Unia Bieruń Stary
Polonia Łaziska Górne
8:3
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
1:18
Gol Bieruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
3:6
Siódemka Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:16
Unia Bieruń Stary
Iskra Pszczyna
10:3
Polonia Łaziska Górne
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:7
APN GKS Tychy
UMKS Goczałkowice Zdrój
7:5
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
4:9
UKS SPS Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
2:5
Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne
15:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Siódemka Tychy
21:3
UMKS Goczałkowice Zdrój
LKS Brzeźce
9:6
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
3:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN GKS Tychy
3:5
Gol Bieruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
17:0
Unia Bieruń Stary
Polonia Łaziska Górne
1:7
UKS SPS Wola
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:13
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Znicz Jankowice
2:15
Siódemka Tychy
UMKS Goczałkowice Zdrój
1:7
APN GKS Tychy
Iskra Pszczyna
12:4
LKS Brzeźce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
24:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Siódemka Tychy
8:4
Iskra Pszczyna
LKS Brzeźce
4:7
Polonia Łaziska Górne
Unia Bieruń Stary
2:4
UMKS Goczałkowice Zdrój
APN GKS Tychy
7:1
Znicz Jankowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:6
Gol Bieruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
6:6
LKS Brzeźce
Iskra Pszczyna
5:6
APN GKS Tychy
UMKS Goczałkowice Zdrój
7:6
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:38
Gol Bieruń
Polonia Łaziska Górne
0:14
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
5:10
Unia Bieruń Stary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
11:2
UMKS Goczałkowice Zdrój
Siódemka Tychy
10:2
UKS SPS Wola
LKS Brzeźce
22:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Bieruń Stary
2:20
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
9:1
Znicz Jankowice
APN GKS Tychy
11:3
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
4:3
APN GKS Tychy
Iskra Pszczyna
7:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Polonia Łaziska Górne
3:5
Unia Bieruń Stary
LKS Brzeźce
2:13
Siódemka Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
4:12
UMKS Goczałkowice Zdrój
Znicz Jankowice
1:10
Gol Bieruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
5:4
Iskra Pszczyna
Siódemka Tychy
34:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Bieruń Stary
2:5
UKS SPS Wola
UMKS Goczałkowice Zdrój
5:5
Znicz Jankowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:1
Polonia Łaziska Górne
APN GKS Tychy
10:4
LKS Brzeźce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
18:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
13:3
UMKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Łaziska Górne
1:18
Gol Bieruń
Siódemka Tychy
1:5
APN GKS Tychy
LKS Brzeźce
5:5
Unia Bieruń Stary
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:9
Znicz Jankowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
10:5
UKS SPS Wola
APN GKS Tychy
8:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:4
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
4:17
Siódemka Tychy
UMKS Goczałkowice Zdrój
4:3
Polonia Łaziska Górne
Znicz Jankowice
1:7
Iskra Pszczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości