Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:3
GKS Katowice
Wawel Wirek
1:10
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
0:5
Podlesianka Katowice
Bonito Murcki
2:6
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska
8:3
Wyzwolenie Chorzów
Wawel Wirek
2:3
Bonito Murcki
GKS Katowice
3:1
Naprzód Lipiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
17:0
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
5:3
GKS Katowice
Naprzód Lipiny
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Bonito Murcki
2:5
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:0
GKS Katowice
Grunwald Ruda Śląska
5:0
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek
0:8
Naprzód Lipiny
Bonito Murcki
2:3
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
3:0
Wawel Wirek
GKS Katowice
4:7
Grunwald Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
2:2
Bonito Murcki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
5:1
Naprzód Lipiny
Wawel Wirek
0:9
GKS Katowice
Bonito Murcki
1:5
Podlesianka Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
10:0
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
6:1
Wyzwolenie Chorzów
GKS Katowice
2:4
Bonito Murcki
Naprzód Lipiny
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:0
Wawel Wirek
Grunwald Ruda Śląska
3:2
Bonito Murcki
Podlesianka Katowice
3:4
Naprzód Lipiny
GKS Katowice
3:7
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:5
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
7:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
2:7
GKS Katowice
Bonito Murcki
9:0
Wawel Wirek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
9:2
Bonito Murcki
Grunwald Ruda Śląska
4:3
Naprzód Lipiny
Wawel Wirek
0:17
Wyzwolenie Chorzów
GKS Katowice
4:10
Podlesianka Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
- : -
Bonito Murcki
Podlesianka Katowice
1:2
Grunwald Ruda Śląska
GKS Katowice
2:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
- : -
Wawel Wirek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:4
Wyzwolenie Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
3:2
GKS Katowice
Wawel Wirek
0:9
Podlesianka Katowice
Bonito Murcki
- : -
Naprzód Lipiny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
- : -
Bonito Murcki
GKS Katowice
- : -
Wawel Wirek
Naprzód Lipiny
- : -
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Naprzód Lipiny
Wyzwolenie Chorzów
- : -
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek
- : -
Grunwald Ruda Śląska
Bonito Murcki
- : -
GKS Katowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości