zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
3:0
Stal Chełm Śląski
Polonia Łaziska Górne
4:0
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:0
KSB Lędziny
APN II GKS Tychy
1:3
APN III GKS Tychy
Piast Bieruń Nowy
2:2
GTS Bojszowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:7
APN II GKS Tychy
GTS Bojszowy
0:10
Unia Bieruń Stary
KSB Lędziny
3:3
APN III GKS Tychy
LKS Studzienice
2:2
Piast Bieruń Nowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
12:0
LKS Studzienice
Polonia Łaziska Górne
4:1
KSB Lędziny
APN II GKS Tychy
14:3
GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy
1:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
APN III GKS Tychy
5:2
Stal Chełm Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
10:1
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
0:11
APN III GKS Tychy
KSB Lędziny
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Studzienice
1:3
APN II GKS Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
Unia Bieruń Stary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:9
Polonia Łaziska Górne
APN II GKS Tychy
6:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
APN III GKS Tychy
8:0
LKS Studzienice
Stal Chełm Śląski
16:0
GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy
- : -
KSB Lędziny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:1
APN III GKS Tychy
Polonia Łaziska Górne
3:0
APN II GKS Tychy
Piast Bieruń Nowy
2:1
Unia Bieruń Stary
KSB Lędziny
2:1
GTS Bojszowy
LKS Studzienice
5:3
Stal Chełm Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
2:2
KSB Lędziny
APN II GKS Tychy
2:9
Piast Bieruń Nowy
APN III GKS Tychy
1:8
Polonia Łaziska Górne
Stal Chełm Śląski
5:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
GTS Bojszowy
3:3
LKS Studzienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:9
APN II GKS Tychy
Polonia Łaziska Górne
7:0
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
16:3
GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy
2:6
APN III GKS Tychy
KSB Lędziny
3:1
LKS Studzienice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
APN II GKS Tychy
- : -
KSB Lędziny
APN III GKS Tychy
- : -
Unia Bieruń Stary
Stal Chełm Śląski
- : -
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
- : -
Polonia Łaziska Górne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości