Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
7:1
Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
4:1
Pogoń Nowy Bytom
Iskra Pszczyna
1:5
AKS Mikołów
Podlesianka Katowice
4:4
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
2:2
Sokół Wola
Górnik 09 Mysłowice
1:1
Wawel Wirek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Pogoń Nowy Bytom
Sokół Wola
1:1
Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska
0:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Bieruń Nowy
3:2
Wawel Wirek
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec
1:2
Pogoń Imielin
AKS Mikołów
3:2
Ogrodnik Cielmice
Sparta Katowice
1:1
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
6:1
Grunwald Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice
2:3
Unia Kosztowy Mysłowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:0
AKS Mikołów
Iskra Pszczyna
3:0
Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice
2:0
Krupiński Suszec
Wawel Wirek
1:5
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
4:0
Pogoń Nowy Bytom
Górnik 09 Mysłowice
5:1
Sokół Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:4
Pogoń Imielin
Sokół Wola
2:1
Wawel Wirek
Piast Bieruń Nowy
4:0
Sparta Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
2:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Krupiński Suszec
0:4
Górnik 09 Mysłowice
Iskra Pszczyna
3:1
Ogrodnik Cielmice
Pogoń Nowy Bytom
1:3
Podlesianka Katowice
AKS Mikołów
5:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
0:1
Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice
5:0
Grunwald Ruda Śląska
Sparta Katowice
5:1
Sokół Wola
Pogoń Imielin
4:3
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
2:1
Pogoń Nowy Bytom
Ogrodnik Cielmice
1:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:2
Iskra Pszczyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:4
Górnik 09 Mysłowice
Ogrodnik Cielmice
0:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
Pogoń Imielin
Krupiński Suszec
0:5
Sparta Katowice
Iskra Pszczyna
2:1
Urania Ruda Śląska
Pogoń Nowy Bytom
2:3
Wawel Wirek
AKS Mikołów
1:1
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
3:0
Sokół Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:2
Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola
2:1
Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice
2:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
3:2
Grunwald Ruda Śląska
Sparta Katowice
4:2
Pogoń Nowy Bytom
Pogoń Imielin
2:1
Iskra Pszczyna
Górnik 09 Mysłowice
3:2
AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:2
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:6
Sparta Katowice
Ogrodnik Cielmice
1:2
Pogoń Imielin
Piast Bieruń Nowy
3:0
Krupiński Suszec
Unia Kosztowy Mysłowice
0:0
Górnik 09 Mysłowice
Iskra Pszczyna
1:1
Podlesianka Katowice
Pogoń Nowy Bytom
1:3
Sokół Wola
AKS Mikołów
2:0
Wawel Wirek
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:0
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Krupiński Suszec
2:2
Pogoń Nowy Bytom
Podlesianka Katowice
1:0
Ogrodnik Cielmice
Wawel Wirek
1:3
Unia Kosztowy Mysłowice
Sparta Katowice
2:3
AKS Mikołów
Pogoń Imielin
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Górnik 09 Mysłowice
0:0
Iskra Pszczyna
Urania Ruda Śląska
0:2
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:5
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
1:2
Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice
2:2
Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy
2:1
Pogoń Nowy Bytom
Unia Kosztowy Mysłowice
3:1
Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:3
Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna
0:2
Wawel Wirek
AKS Mikołów
3:0
Sokół Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Krupiński Suszec
3:0
AKS Mikołów
Podlesianka Katowice
2:0
Urania Ruda Śląska
Pogoń Nowy Bytom
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek
0:1
Ogrodnik Cielmice
Sparta Katowice
2:3
Iskra Pszczyna
Pogoń Imielin
4:1
Piast Bieruń Nowy
Górnik 09 Mysłowice
3:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Ogrodnik Cielmice
3:1
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
6:2
Grunwald Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
5:3
Krupiński Suszec
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:2
Wawel Wirek
Iskra Pszczyna
2:0
Sokół Wola
AKS Mikołów
6:0
Pogoń Nowy Bytom
Pogoń Imielin
1:2
Podlesianka Katowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:2
Ogrodnik Cielmice
Grunwald Ruda Śląska
0:8
AKS Mikołów
Krupiński Suszec
1:2
Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice
2:1
Piast Bieruń Nowy
Pogoń Nowy Bytom
1:4
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
2:0
Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice
1:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Pogoń Imielin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:0
Sparta Katowice
Ogrodnik Cielmice
2:2
Krupiński Suszec
Piast Bieruń Nowy
1:3
AKS Mikołów
Unia Kosztowy Mysłowice
13:0
Grunwald Ruda Śląska
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:1
Sokół Wola
Iskra Pszczyna
6:0
Pogoń Nowy Bytom
Podlesianka Katowice
2:0
Górnik 09 Mysłowice
Pogoń Imielin
4:1
Wawel Wirek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:3
Urania Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec
1:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pogoń Nowy Bytom
1:3
Ogrodnik Cielmice
AKS Mikołów
0:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
0:3
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
0:2
Pogoń Imielin
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:5
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
0:6
Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec
1:2
Urania Ruda Śląska
Pogoń Nowy Bytom
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
AKS Mikołów
4:0
Iskra Pszczyna
Wawel Wirek
2:1
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
1:4
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
0:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowy Bytom
3:2
Urania Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice
1:2
AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny)
6:1
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
4:1
Sokół Wola
Wawel Wirek
2:2
Piast Bieruń Nowy
Pogoń Imielin
5:1
Krupiński Suszec
Górnik 09 Mysłowice
3:2
Sparta Katowice
Iskra Pszczyna
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
Górnik 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska
0:4
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
1:1
Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec
0:5
Podlesianka Katowice
Pogoń Nowy Bytom
2:4
Pogoń Imielin
AKS Mikołów
6:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Bieruń Nowy
1:1
Iskra Pszczyna
Sparta Katowice
7:2
Wawel Wirek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
AKS Mikołów
Ogrodnik Cielmice
2:3
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
Unia Kosztowy Mysłowice
Podlesianka Katowice
7:1
Pogoń Nowy Bytom
Wawel Wirek
1:3
Sokół Wola
Pogoń Imielin
6:0
Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:0
Krupiński Suszec
Sparta Katowice
1:1
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:3
Sparta Katowice
Grunwald Ruda Śląska
0:6
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
2:0
Ogrodnik Cielmice
Unia Kosztowy Mysłowice
4:1
Urania Ruda Śląska
Krupiński Suszec
1:2
Wawel Wirek
Iskra Pszczyna
0:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pogoń Nowy Bytom
1:1
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
2:0
Pogoń Imielin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
Iskra Pszczyna
Sokół Wola
1:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Ogrodnik Cielmice
Podlesianka Katowice
4:0
AKS Mikołów
Wawel Wirek
4:0
Pogoń Nowy Bytom
Sparta Katowice
3:0
Krupiński Suszec
Pogoń Imielin
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Grunwald Ruda Śląska
3:3
Wawel Wirek
Ogrodnik Cielmice
3:2
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
2:0
Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec
0:2
Sokół Wola
Iskra Pszczyna
1:3
Pogoń Imielin
Pogoń Nowy Bytom
4:6
Sparta Katowice
AKS Mikołów
2:0
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sokół Wola
7:2
Pogoń Nowy Bytom
Krupiński Suszec
3:2
Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice
2:0
Iskra Pszczyna
Wawel Wirek
0:1
AKS Mikołów
Sparta Katowice
3:1
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin
4:0
Ogrodnik Cielmice
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Sokół Wola
Pogoń Nowy Bytom
1:1
Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice
1:1
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
1:3
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
1:0
Wawel Wirek
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:5
Pogoń Imielin
Iskra Pszczyna
3:2
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
4:2
Sparta Katowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowy Bytom
2:0
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
2:1
AKS Mikołów
Krupiński Suszec
10:1
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
6:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Wawel Wirek
1:2
Iskra Pszczyna
Sparta Katowice
0:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Pogoń Imielin
1:1
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:3
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:2
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
1:2
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
2:3
Pogoń Nowy Bytom
Ogrodnik Cielmice
4:0
Wawel Wirek
Unia Kosztowy Mysłowice
7:0
Sokół Wola
LKS Łąka (k. Pszczyny)
4:3
Górnik 09 Mysłowice
Iskra Pszczyna
1:2
Sparta Katowice
AKS Mikołów
3:0
Krupiński Suszec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:5
Iskra Pszczyna
Grunwald Ruda Śląska
1:5
Piast Bieruń Nowy
Krupiński Suszec
0:7
Unia Kosztowy Mysłowice
Podlesianka Katowice
4:3
Pogoń Imielin
Pogoń Nowy Bytom
0:2
AKS Mikołów
Wawel Wirek
3:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice
1:2
Ogrodnik Cielmice
Górnik 09 Mysłowice
1:4
Urania Ruda Śląska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Wawel Wirek
Ogrodnik Cielmice
5:1
Sokół Wola
Unia Kosztowy Mysłowice
9:0
Pogoń Nowy Bytom
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:3
Sparta Katowice
Iskra Pszczyna
5:0
Krupiński Suszec
AKS Mikołów
11:0
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin
2:1
Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy
2:5
Podlesianka Katowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Unia Kosztowy Mysłowice
Krupiński Suszec
2:2
Ogrodnik Cielmice
Pogoń Nowy Bytom
1:8
Iskra Pszczyna
AKS Mikołów
4:1
Piast Bieruń Nowy
Wawel Wirek
0:2
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
3:0
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:2
Podlesianka Katowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:1
Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice
2:0
Pogoń Nowy Bytom
Piast Bieruń Nowy
1:3
Górnik 09 Mysłowice
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0
AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:2
Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna
4:0
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
6:1
Wawel Wirek
Pogoń Imielin
1:0
Sparta Katowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości