Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
5:5
Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń 04 Szczecin
1:4
Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk Futsal
0:6
Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice
1:4
FC Toruń
Clearex Chorzów
1:6
Rekord Bielsko-Biała
LEX Kancelaria Słomniki
5:0
MKF Solne Miasto Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
4:0
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy
2:3
AZS UŚ Katowice
FC Toruń
1:1
Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała
13:1
Pogoń 04 Szczecin
MKF Solne Miasto Wieliczka
4:8
AZS UG Gdańsk Futsal
Clearex Chorzów
5:4
LEX Kancelaria Słomniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
Gatta Active Zduńska Wola
3:2
Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1:2
MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk Futsal
3:3
Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice
1:5
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin
3:4
LEX Kancelaria Słomniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LEX Kancelaria Słomniki
4:1
AZS UŚ Katowice
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk Futsal
Rekord Bielsko-Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów
0:4
MOKS Słoneczny Stok Białystok
MKF Solne Miasto Wieliczka
4:5
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:2
MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Active Zduńska Wola
5:3
Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1:3
Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała
9:2
FC Toruń
AZS UŚ Katowice
4:2
AZS UG Gdańsk Futsal
Red Dragons Pniewy
2:3
LEX Kancelaria Słomniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Toruń
3:1
MKF Solne Miasto Wieliczka
Pogoń 04 Szczecin
5:2
Gatta Active Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk Futsal
3:4
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
3:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów
1:3
Piast Gliwice
LEX Kancelaria Słomniki
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
Red Dragons Pniewy
4:9
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gatta Active Zduńska Wola
6:1
AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała
14:4
AZS UG Gdańsk Futsal
MKF Solne Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
LEX Kancelaria Słomniki
3:6
FC Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk Futsal
3:4
LEX Kancelaria Słomniki
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
0:2
Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk Futsal
4:2
FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała
5:2
Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów
5:3
Pogoń 04 Szczecin
MKF Solne Miasto Wieliczka
4:1
AZS UŚ Katowice
LEX Kancelaria Słomniki
4:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
3:1
LEX Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice
2:9
Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy
4:1
MKF Solne Miasto Wieliczka
FC Toruń
7:1
Pogoń 04 Szczecin
MOKS Słoneczny Stok Białystok
6:3
AZS UG Gdańsk Futsal
AZS UŚ Katowice
2:4
Clearex Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LEX Kancelaria Słomniki
2:6
Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
0:4
FC Toruń
Pogoń 04 Szczecin
1:1
AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk Futsal
3:5
Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów
5:1
Red Dragons Pniewy
MKF Solne Miasto Wieliczka
0:6
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości