zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
3:0
GTS Bojszowy
Fortuna Wyry
3:3
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
2:1
LKS Studzionka
Znicz Jankowice
1:2
Iskra II Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
ZET Tychy
LKS Studzienice
1:2
LKS Frydek
LKS Wisła Wielka
3:0
Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:3
Czarni Piasek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
1:2
Czapla Kryry
Polonia Międzyrzecze
3:2
LKS Wisła Wielka
Stal Chełm Śląski
1:1
LKS Studzienice
GTS Bojszowy
2:3
Siódemka Tychy
Iskra II Pszczyna
0:5
Fortuna Wyry
ZET Tychy
1:2
Znicz Jankowice
Czarni Piasek
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:2
LKS Studzionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
4:2
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
2:1
Iskra II Pszczyna
Fortuna Wyry
5:2
ZET Tychy
Czapla Kryry
5:1
Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
LKS Frydek
LKS Wisła Wielka
6:1
GTS Bojszowy
Znicz Jankowice
4:3
Czarni Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Studzionka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
4:2
Znicz Jankowice
Polonia Międzyrzecze
1:2
Czapla Kryry
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czarni Piasek
0:2
Fortuna Wyry
ZET Tychy
2:1
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
3:1
LKS Studzienice
LKS Frydek
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
1:0
GTS Bojszowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
3:0*
GTS Bojszowy
Siódemka Tychy
1:1
Czarni Piasek
Iskra II Pszczyna
1:1
ZET Tychy
Fortuna Wyry
3:1
LKS Studzionka
Czapla Kryry
4:3
LKS Wisła Wielka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
1:3
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Stal Chełm Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
3:1
Czapla Kryry
LKS Studzionka
2:1
Siódemka Tychy
LKS Frydek
0:7
Fortuna Wyry
Polonia Międzyrzecze
2:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Stal Chełm Śląski
2:0
Znicz Jankowice
Czarni Piasek
5:2
Iskra II Pszczyna
LKS Wisła Wielka
2:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
GTS Bojszowy
1:3
ZET Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
3:4
LKS Frydek
Iskra II Pszczyna
1:1
LKS Studzionka
Fortuna Wyry
1:0
Stal Chełm Śląski
ZET Tychy
4:3
Czarni Piasek
Czapla Kryry
2:0
GTS Bojszowy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:5
LKS Studzienice
Znicz Jankowice
3:1
Polonia Międzyrzecze
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
LKS Wisła Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
0:7
ZET Tychy
LKS Frydek
2:4
Iskra II Pszczyna
Polonia Międzyrzecze
0:1
Fortuna Wyry
Stal Chełm Śląski
5:0
Siódemka Tychy
GTS Bojszowy
1:3
Czarni Piasek
Czapla Kryry
5:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
2:1
Znicz Jankowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
3:6
LKS Studzionka
Siódemka Tychy
0:1
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
0:4
Stal Chełm Śląski
Fortuna Wyry
3:3
LKS Wisła Wielka
ZET Tychy
3:1
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
GTS Bojszowy
Znicz Jankowice
1:5
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:2
Czapla Kryry
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
2:2
Fortuna Wyry
LKS Frydek
4:2
Czarni Piasek
Polonia Międzyrzecze
4:1
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
1:2
ZET Tychy
GTS Bojszowy
0:5
LKS Studzionka
Czapla Kryry
2:0
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Wisła Wielka
4:1
Siódemka Tychy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
2:1
LKS Frydek
Czarni Piasek
1:6
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
2:1
LKS Studzienice
Iskra II Pszczyna
1:4
LKS Wisła Wielka
Fortuna Wyry
8:0
Czapla Kryry
ZET Tychy
1:1
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
2:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
GTS Bojszowy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
10:0
Iskra II Pszczyna
Polonia Międzyrzecze
4:0
Czarni Piasek
Stal Chełm Śląski
1:2
LKS Studzionka
Czapla Kryry
0:6
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:5
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:1
Znicz Jankowice
GTS Bojszowy
0:0
LKS Frydek
LKS Wisła Wielka
2:0
ZET Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
1:3
Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek
2:4
Stal Chełm Śląski
Czarni Piasek
4:10
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
1:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
3:0
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
4:0
GTS Bojszowy
Fortuna Wyry
6:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
0:4
LKS Studzienice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
13:0
Czarni Piasek
Polonia Międzyrzecze
1:2
LKS Frydek
GTS Bojszowy
0:1
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
0:3
ZET Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:2
Iskra II Pszczyna
LKS Wisła Wielka
1:2
LKS Studzionka
Znicz Jankowice
1:4
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:3
Siódemka Tychy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:3
LKS Studzienice
LKS Frydek
3:1
LKS Wisła Wielka
Stal Chełm Śląski
3:1
Polonia Międzyrzecze
Czarni Piasek
2:2
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
3:4
Znicz Jankowice
Iskra II Pszczyna
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Fortuna Wyry
4:0
GTS Bojszowy
ZET Tychy
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:1
LKS Wisła Wielka
LKS Frydek
1:2
LKS Studzienice
Czarni Piasek
5:8
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
1:5
Fortuna Wyry
GTS Bojszowy
4:0
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
4:2
Znicz Jankowice
ZET Tychy
3:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
1:0
Czapla Kryry
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
2:0
GTS Bojszowy
Fortuna Wyry
2:3
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
4:2
LKS Frydek
Znicz Jankowice
1:3
ZET Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:0
Czarni Piasek
LKS Wisła Wielka
3:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzienice
5:1
Stal Chełm Śląski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:3
LKS Studzienice
Stal Chełm Śląski
2:0
Czapla Kryry
Czarni Piasek
4:3
Znicz Jankowice
GTS Bojszowy
1:3
LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka
1:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Frydek
1:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Iskra II Pszczyna
4:1
Siódemka Tychy
ZET Tychy
0:2
Fortuna Wyry
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
2:1
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
1:4
ZET Tychy
GTS Bojszowy
1:1
Iskra II Pszczyna
Fortuna Wyry
0:3*
Czarni Piasek
Czapla Kryry
1:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
1:3
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:0
LKS Frydek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
3:2
Fortuna Wyry
LKS Frydek
2:3
Znicz Jankowice
Polonia Międzyrzecze
2:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski
2:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czarni Piasek
3:2
Siódemka Tychy
GTS Bojszowy
2:3
LKS Studzienice
ZET Tychy
0:1
Iskra II Pszczyna
LKS Wisła Wielka
5:0
Czapla Kryry
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ZET Tychy
3:0
GTS Bojszowy
Czapla Kryry
0:5
LKS Studzienice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
3:2
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
3:1
Czarni Piasek
Fortuna Wyry
6:0
LKS Frydek
Znicz Jankowice
3:1
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
8:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
2:3
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
2:0
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
0:1
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
1:3
Fortuna Wyry
Czarni Piasek
3:3
ZET Tychy
GTS Bojszowy
5:2
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
1:6
GTS Bojszowy
Siódemka Tychy
1:2
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
2:0
LKS Frydek
Fortuna Wyry
3:2
Polonia Międzyrzecze
ZET Tychy
1:3
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:2
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
2:7
LKS Wisła Wielka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
LKS Studzienice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
6:0
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
6:1
Czarni Piasek
LKS Frydek
2:1
ZET Tychy
Polonia Międzyrzecze
2:1
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
2:2
Iskra II Pszczyna
GTS Bojszowy
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
2:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Wisła Wielka
0:1
Fortuna Wyry
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
2:2
GTS Bojszowy
Czarni Piasek
0:4
LKS Frydek
Siódemka Tychy
0:1
LKS Wisła Wielka
Iskra II Pszczyna
3:1
Polonia Międzyrzecze
Fortuna Wyry
0:3*
LKS Studzienice
ZET Tychy
3:3
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:3
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
4:2
Siódemka Tychy
LKS Frydek
3:0
LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze
3:0
ZET Tychy
Stal Chełm Śląski
3:0*
Czarni Piasek
GTS Bojszowy
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla Kryry
3:2
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
Znicz Jankowice
LKS Wisła Wielka
2:2
Iskra II Pszczyna
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
5:1
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
1:2
GTS Bojszowy
Czarni Piasek
2:1
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
2:0
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
ZET Tychy
0:3
LKS Wisła Wielka
Znicz Jankowice
1:6
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
0:2
LKS Studzienice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
5:1
ZET Tychy
Polonia Międzyrzecze
3:3
LKS Studzionka
Stal Chełm Śląski
3:1
LKS Frydek
GTS Bojszowy
2:1
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
4:1
Iskra II Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
6:2
Czarni Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:5
Fortuna Wyry
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
1:1
LKS Wisła Wielka
LKS Frydek
2:1
Polonia Międzyrzecze
Stal Chełm Śląski
3:1
GTS Bojszowy
Czarni Piasek
0:10
LKS Studzienice
Iskra II Pszczyna
1:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Fortuna Wyry
2:0
Znicz Jankowice
ZET Tychy
6:1
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
4:7
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
4:1
LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze
1:0
Stal Chełm Śląski
GTS Bojszowy
0:5
Fortuna Wyry
Czapla Kryry
6:1
Czarni Piasek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:5
ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
2:1
LKS Frydek
Znicz Jankowice
0:4
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:0
Iskra II Pszczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości