Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
Pauza
AKS Mikołów
5:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Bonito Murcki
1:1
Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska
1:2
Wawel Wirek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Murcki
Pauza
Wawel Wirek
2:3
AKS Mikołów
Sparta Katowice
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Szopienice
1:4
Urania Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
5:0
Bonito Murcki
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:0
Wawel Wirek
AKS Mikołów
7:1
UKS Szopienice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Sparta Katowice
2:6
Wawel Wirek
UKS Szopienice
1:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Bonito Murcki
1:2
AKS Mikołów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Urania Ruda Śląska
4:1
Sparta Katowice
Wawel Wirek
13:0
UKS Szopienice
GKS GieKSa Katowice S.A.
5:0
Bonito Murcki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pauza
Urania Ruda Śląska
3:1
AKS Mikołów
Bonito Murcki
1:4
Wawel Wirek
Sparta Katowice
- : -
UKS Szopienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
Pauza
AKS Mikołów
4:0
Sparta Katowice
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
Urania Ruda Śląska
UKS Szopienice
7:1
Bonito Murcki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
Pauza
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
AKS Mikołów
Sparta Katowice
1:1
Bonito Murcki
Wawel Wirek
1:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Murcki
Pauza
Urania Ruda Śląska
13:0
UKS Szopienice
AKS Mikołów
4:0
Wawel Wirek
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:0
Sparta Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
UKS Szopienice
2:2
AKS Mikołów
Bonito Murcki
1:1
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek
0:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Wawel Wirek
6:0
Sparta Katowice
AKS Mikołów
2:0
Bonito Murcki
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:4
UKS Szopienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Bonito Murcki
3:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Szopienice
4:3
Wawel Wirek
Sparta Katowice
4:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pauza
Wawel Wirek
6:0
Bonito Murcki
AKS Mikołów
2:0
Urania Ruda Śląska
UKS Szopienice
2:1
Sparta Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:13
GKS GieKSa Katowice S.A.
Bonito Murcki
0:4
UKS Szopienice
Sparta Katowice
3:7
AKS Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości