zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Bojszowy
Pauza
Polonia Łaziska Górne
3:0
LKS Gardawice
LKS Frydek
2:1
Czarni Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
1:1
Fortuna Wyry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
Polonia Łaziska Górne
0:3
LKS Frydek
Piast Bieruń Nowy
- : -
Sokół Wola
LKS Gardawice
2:5
GTS Bojszowy
Czarni Piasek
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
Pauza
GTS Bojszowy
- : -
Fortuna Wyry
LKS Frydek
- : -
LKS Gardawice
Sokół Wola
- : -
Czarni Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Polonia Łaziska Górne
4:3
Sokół Wola
LKS Frydek
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Piast Bieruń Nowy
4:1
GTS Bojszowy
LKS Gardawice
1:1
Fortuna Wyry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
Pauza
Fortuna Wyry
- : -
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
2:0
Czarni Piasek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
LKS Gardawice
Sokół Wola
7:0
LKS Frydek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Polonia Łaziska Górne
- : -
GTS Bojszowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Sokół Wola
LKS Gardawice
- : -
Piast Bieruń Nowy
Czarni Piasek
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Fortuna Wyry
- : -
Polonia Łaziska Górne
GTS Bojszowy
- : -
LKS Frydek
Sokół Wola
- : -
LKS Gardawice
Piast Bieruń Nowy
- : -
Czarni Piasek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
Pauza
Polonia Łaziska Górne
- : -
Piast Bieruń Nowy
LKS Frydek
- : -
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
GTS Bojszowy
LKS Gardawice
- : -
Czarni Piasek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
Fortuna Wyry
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
GTS Bojszowy
- : -
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
- : -
LKS Frydek
Czarni Piasek
- : -
Polonia Łaziska Górne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości