zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
Pauza
LKS Frydek
2:4
GTS Bojszowy
Czarni Piasek
7:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Fortuna Wyry
4:0
Piast Bieruń Nowy
UKS Warszowice
0:3
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Bojszowy
3:3
Czarni Piasek
Polonia Łaziska Górne
5:0
Fortuna Wyry
Sokół Wola
7:1
UKS Warszowice
Piast Bieruń Nowy
5:0
LKS Gardawice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:5
GTS Bojszowy
LKS Frydek
3:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Gardawice
3:2
Polonia Łaziska Górne
Fortuna Wyry
0:8
Sokół Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Bojszowy
Pauza
Polonia Łaziska Górne
2:2
LKS Frydek
Sokół Wola
0:2
LKS Gardawice
UKS Warszowice
4:1
Fortuna Wyry
Piast Bieruń Nowy
0:2
Czarni Piasek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
LKS Frydek
1:3
Sokół Wola
LKS Gardawice
3:1
UKS Warszowice
Czarni Piasek
3:3
Polonia Łaziska Górne
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
2:1
LKS Gardawice
Sokół Wola
2:4
Czarni Piasek
UKS Warszowice
2:2
LKS Frydek
Piast Bieruń Nowy
0:5
GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
LKS Frydek
3:0
Fortuna Wyry
Czarni Piasek
5:1
UKS Warszowice
GTS Bojszowy
5:5
Polonia Łaziska Górne
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
Sokół Wola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
Pauza
LKS Gardawice
1:2
LKS Frydek
Fortuna Wyry
0:4
Czarni Piasek
Sokół Wola
4:1
GTS Bojszowy
UKS Warszowice
2:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Czarni Piasek
3:1
LKS Gardawice
GTS Bojszowy
3:0
UKS Warszowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
Fortuna Wyry
Piast Bieruń Nowy
1:5
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
Pauza
Fortuna Wyry
0:2
GTS Bojszowy
LKS Frydek
0:1
Czarni Piasek
Sokół Wola
3:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Gardawice
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
GTS Bojszowy
1:1
LKS Gardawice
Polonia Łaziska Górne
5:0
Sokół Wola
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
LKS Frydek
Piast Bieruń Nowy
3:5
UKS Warszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości