Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
3:0*
UKS MK Górnik Katowice
Victoria Katowice
3:0
Urania II Ruda Śląska
UKS Szopienice
4:1
KS Hetman Katowice
Górnik 09 Mysłowice
8:0*
KP Katowice
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Strażak Mikołów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:4
Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów
0:1
1. FC Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MK Górnik Katowice
4:3
AKS II Mikołów
KP Katowice
0:3
UKS Szopienice
KS Hetman Katowice
1:3
Kolejarz 24 Katowice
Jastrząb Bielszowice
1:0
Strażak Mikołów
1. FC Katowice
2:0
Victoria Katowice
Urania II Ruda Śląska
1:5
Stadion Śląski Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:4
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
3:0*
KP Katowice
Victoria Katowice
1:1
UKS MK Górnik Katowice
UKS Szopienice
5:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
3:0
Urania II Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
2:1
Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów
4:2
KS Hetman Katowice
Stadion Śląski Chorzów
3:0
1. FC Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Bielszowice
1:1
Urania II Ruda Śląska
UKS MK Górnik Katowice
2:2
Stadion Śląski Chorzów
KP Katowice
6:1
AKS II Mikołów
1. FC Katowice
3:3
Strażak Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
3:2
UKS Szopienice
KS Hetman Katowice
2:5
Victoria Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
2:0
Kolejarz 24 Katowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
0:8
Górnik 09 Mysłowice
Victoria Katowice
1:2
KP Katowice
Strażak Mikołów
3:2
UKS MK Górnik Katowice
AKS II Mikołów
3:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Urania II Ruda Śląska
4:0
1. FC Katowice
UKS Szopienice
0:0
Jastrząb Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów
3:4
KS Hetman Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
4:1
Kolejarz 24 Katowice
Jastrząb Bielszowice
0:1
1. FC Katowice
UKS MK Górnik Katowice
0:2
Urania II Ruda Śląska
KP Katowice
8:1
Stadion Śląski Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:1
Victoria Katowice
KS Hetman Katowice
0:6
Strażak Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
5:2
AKS II Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:4
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
6:1
KP Katowice
1. FC Katowice
4:1
UKS MK Górnik Katowice
Kolejarz 24 Katowice
0:3
Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów
1:3
UKS Szopienice
Urania II Ruda Śląska
8:0
KS Hetman Katowice
Victoria Katowice
1:9
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:0
Victoria Katowice
Jastrząb Bielszowice
3:1
UKS MK Górnik Katowice
Kolejarz 24 Katowice
2:1
AKS II Mikołów
KP Katowice
0:0
Urania II Ruda Śląska
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:2
Strażak Mikołów
KS Hetman Katowice
1:1
1. FC Katowice
Górnik 09 Mysłowice
4:0
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:1
UKS Szopienice
Victoria Katowice
4:4
Kolejarz 24 Katowice
1. FC Katowice
2:4
KP Katowice
UKS MK Górnik Katowice
3:3
KS Hetman Katowice
AKS II Mikołów
3:2
Jastrząb Bielszowice
Urania II Ruda Śląska
1:3
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
3:5
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:1
Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice
3:0
KS Hetman Katowice
Kolejarz 24 Katowice
3:2
Stadion Śląski Chorzów
KP Katowice
2:1
UKS MK Górnik Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
3:1
1. FC Katowice
AKS II Mikołów
3:0
Victoria Katowice
Górnik 09 Mysłowice
6:1
Urania II Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
5:4
AKS II Mikołów
Strażak Mikołów
0:3
Kolejarz 24 Katowice
Victoria Katowice
0:4
Jastrząb Bielszowice
1. FC Katowice
0:5
Górnik 09 Mysłowice
UKS MK Górnik Katowice
1:4
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Urania II Ruda Śląska
2:3
UKS Szopienice
KS Hetman Katowice
4:8
KP Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
10:0
1. FC Katowice
Victoria Katowice
8:4
Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb Bielszowice
2:1
KP Katowice
Kolejarz 24 Katowice
2:1
Urania II Ruda Śląska
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
5:1
KS Hetman Katowice
AKS II Mikołów
2:3
Strażak Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
3:0
UKS MK Górnik Katowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:0
Jastrząb Bielszowice
Strażak Mikołów
3:0
Victoria Katowice
1. FC Katowice
0:1
Kolejarz 24 Katowice
UKS MK Górnik Katowice
0:2
UKS Szopienice
KP Katowice
2:2
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Urania II Ruda Śląska
5:0
AKS II Mikołów
KS Hetman Katowice
0:8
Górnik 09 Mysłowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości