zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
1:0
Czarni Sosnowiec
Rozwój Katowice KS
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:2
Rozwój Katowice KS
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:6
Zagłębie Sosnowiec 2010
Czarni Sosnowiec
0:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010
4:1
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:0
Rozwój Katowice KS
AKS Wyzwolenie Chorzów
3:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2010
Czarni Sosnowiec
1:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
5:2
AKS Wyzwolenie Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
UKS Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2010
1:4
Czarni Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
3:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
0:7
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010
4:1
Rozwój Katowice KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:0
Czarni Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:4
Zagłębie Sosnowiec 2010
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:3
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2010
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Rozwój Katowice KS
AKS Wyzwolenie Chorzów
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
2:0
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
0:6
GKS GieKSa Katowice S.A.
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:3
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010
3:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec
0:1
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:5
Zagłębie Sosnowiec 2010
GKS GieKSa Katowice S.A.
6:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Wyzwolenie Chorzów
- : -
Rozwój Katowice KS
Czarni Sosnowiec
1:5
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:0
Czarni Sosnowiec
Rozwój Katowice KS
2:0
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2010
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:3
Zagłębie Sosnowiec 2010
UKS Ruch Chorzów
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:5
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
Rozwój Katowice KS
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Wyzwolenie Chorzów
0:4
Czarni Sosnowiec
Rozwój Katowice KS
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec 2010
3:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
1:1
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości