Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
7:1
Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
1:3
Rozwój Katowice KS
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:1
UKS Szopienice
SMS Ruda Śląska
1:7
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:2
UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
4:1
SMS Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
0:9
Rozwój Katowice KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
5:0
UKS Szopienice
UKS Ruch Chorzów
1:1
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Szczakowianka Jaworzno
SMS Ruda Śląska
8:4
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:2
Rozwój Katowice KS
Szczakowianka Jaworzno
1:3
UKS Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
1:5
UKS Szopienice
SMS Ruda Śląska
4:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:0
Stadion Śląski Chorzów
Rozwój Katowice KS
2:1
Szczakowianka Jaworzno
UKS Ruch Chorzów
4:0
SMS Ruda Śląska
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
12:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:1
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
UKS Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
0:7
Stadion Śląski Chorzów
SMS Ruda Śląska
0:7
Rozwój Katowice KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:1
SMS Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Rozwój Katowice KS
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Ruch Chorzów
9:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Stadion Śląski Chorzów
7:0
SMS Ruda Śląska
Rozwój Katowice KS
5:0
UKS Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
10:0
Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
4:2
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Stadion Śląski Chorzów
SMS Ruda Śląska
5:0
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:5
Rozwój Katowice KS
Stadion Śląski Chorzów
0:3
UKS Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Wyzwolenie Chorzów
1:6
SMS Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:2
Wyzwolenie Chorzów
Rozwój Katowice KS
2:0
Stadion Śląski Chorzów
UKS Ruch Chorzów
2:1
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
SMS Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:1
UKS Szopienice
Szczakowianka Jaworzno
1:1
Rozwój Katowice KS
Wyzwolenie Chorzów
2:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
SMS Ruda Śląska
2:1
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Wyzwolenie Chorzów
Rozwój Katowice KS
6:2
SMS Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
5:1
UKS Szopienice
Szczakowianka Jaworzno
0:1
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:1
Rozwój Katowice KS
Wyzwolenie Chorzów
1:5
UKS Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości