Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
10:0
Rekord Bielsko-Biała
UKS APN Góral Istebna
4:3
TS United Żywiec
Zapora Porąbka
0:5
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
KS Bestwinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS APN Góral Istebna
5:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
KS Bestwinka
5:2
Zapora Porąbka
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:5
Lukam Skoczów
TS United Żywiec
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:11
TS United Żywiec
Lukam Skoczów
12:0
KS Bestwinka
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
0:10
UKS APN Góral Istebna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:0
Zapora Porąbka
UKS APN Góral Istebna
0:9
Lukam Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
5:1
KS Bestwinka
TS United Żywiec
1:9
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
1:6
TS United Żywiec
Lukam Skoczów
13:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
9:1
KS Bestwinka
Rekord Bielsko-Biała
2:1
UKS APN Góral Istebna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS APN Góral Istebna
1:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
2:5
Lukam Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
5:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
TS United Żywiec
1:4
KS Bestwinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
9:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Lukam Skoczów
6:0
TS United Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
5:3
Zapora Porąbka
KS Bestwinka
1:4
UKS APN Góral Istebna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała
1:3
Lukam Skoczów
TS United Żywiec
3:1
UKS APN Góral Istebna
KS Bestwinka
9:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
UKS APN Góral Istebna
Lukam Skoczów
8:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
1:3
TS United Żywiec
Zapora Porąbka
4:3
KS Bestwinka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS APN Góral Istebna
- : -
Zapora Porąbka
TS United Żywiec
6:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Rekord Bielsko-Biała
1:3
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Bestwinka
2:7
Lukam Skoczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
5:3
UKS APN Góral Istebna
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
TS United Żywiec
Zapora Porąbka
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
KS Bestwinka
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:3
Lukam Skoczów
UKS APN Góral Istebna
3:1
Rekord Bielsko-Biała
TS United Żywiec
4:0
Zapora Porąbka
KS Bestwinka
2:8
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
11:2
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:4
Rekord Bielsko-Biała
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
UKS APN Góral Istebna
KS Bestwinka
1:4
TS United Żywiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:8
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
0:6
Rekord Bielsko-Biała
TS United Żywiec
5:1
Lukam Skoczów
UKS APN Góral Istebna
9:0
KS Bestwinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości