ZA NAMI PIŁKARSKIE SPOTKANIE NOWOROCZNE

Wzorem poprzedniego roku, spotkaliśmy się dziś, aby Nowy Rok rozpocząć z piłką – niech towarzyszy nam przez 365dni.
Rozpoczęliśmy tuż po godz.13, a pierwszą bramkę w 2017 roku dla KS PIAST, o godzinie 13:10 zdobył Sławek Magiera. Strzelała jednak większość obecnych dziś na treningu.
Rozegrany mecz, w wyznaczonym czasie gry zakończył się wynikiem 10:10 (Czarni - Żółci). Śmiechu było przy tym sporo, a przecież o to chodzi!
Spotkali się dziś - CZARNI : Walkiewicz Marek(x1), Cecuga P.(x1), Cecuga J., Jurecki R.(x1), Włoch D.(x2), Kamieński D.(x4), Liszka Ł.(x1), ŻÓŁCI: Szewczyk D., Toporczyk D., Magiera S.(x4), Włoch P.(x3), Olszowy D.(x2) i Bobla Sz.(x1). Rozstrzygnięcie przyniosły rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna Czarnych. Żółci mieli się odegrać po ubiegłorocznej porażce, ale nic z tego;-)Następna szansa za rok!

Korzystając z okazji, na 2017 rok życzymy Państwu i sobie przede wszystkim zdrowia, a także radości, spełnienia marzeń, no i sporo sportowych emocji. WSZYSTKIEGO DOBREGO!