NOWY ROK ROZPOCZĘTY Z PIŁKĄ

Po raz pierwszy w historii klubu spotkaliśmy się na Noworocznym treningu i o godz 13:00 rozegraliśmy mecz (2x30minut), w którym brali udział byli i obecni zawodnicy KS PIAST – było nas niewielu, bo spotkanie było dość spontaniczne, ale….
było bardzo sympatycznie, z humorem, ale i z dużą ilością bramek.
Mecz zakończył się wynikiem 11:6 dla „Zielonych”. „Żółci” muszą czekać rok, na możliwość zrewanżowania sięEmotikon wink
Dziś jednak, w tak wyjątkowym dniu, chodziło o zabawę i zapoczątkowanie czegoś, co chcemy wpisać na stałe w nasz kalendarz.
Pierwszą w tym roku bramkę zdobył Przemek Mrowiec o godzinie 13:06 … a później już pooooleciało i strzelali: P.Mrowiec(x3), G.Ponikiewski, D.Olszowy, M.Mrowiec(x2), P.Haśnik, S.Magiera(x4), P.Cecuga, D.Kamieński(x3), T.Pałka (na zdjęciach pełna obsada tego spotkania)
Oczywiście nie mogło zabraknąć na tym spotkaniu jednego z naszych najwierniejszych kibiców, a przede wszystkim jednego z najbardziej zasłużonych działaczy naszego Klubu Pana Ludwika Ciory – za co bardzo dziękujemy.

W Nowym Roku życzymy wszystkim naszym sympatykom, zawodnikom i ich Rodzinom zdrowia i realizacji zamierzonych celów
Emotikon smile

Powiązana galeria: