Kolejne 3 punkty! Tym razem zdobyte w Imielinie! (VIDEO)

W ostatnich siedmiu meczach, sześć zwycięstw, a jeszcze trzy kolejki do końca i dziewięć punktów do ugrania. Najbliższa okazja już w sobotę, a przeciwnikiem kolejna drużyna z czołówki tabeli LKS Łąka, mecz o 17:00 na własnym boisku, ostatnie dwie kolejki to wyjazd na Wyzwolenie Chorzów i na zakończenie sezonu Sparta Katowice.

Pogoń Imielin 0-1 Piast Bieruń Nowy

Piast w składzie: Krzemień Marcin - Podsiedlik Michał (46. Zagdański Michał), Czypionka Tomasz, Kachel Robert, Walkiewicz Marek, Cecuga Jarosław (52. Toporczyk Daniel), Mrowiec Maciej, Magiera Sławomir, Kocoń Tomasz (84. Liszka Łukasz), Włoch Przemysław (46. Brzeziński Sylwester), Kamieński Daniel (k)

Rezerwowi :Brandys Paweł - Liszka Łukasz, Toporczyk Daniel, Cecuga Przemysław, Brzeziński Sylwester, Zagdański Michał, Mrowiec Przemysław

Bramka:
37' Magiera Sławomir