Dnia 26 stycznia został rozegrany pierwszy turniej halowy

Dnia 26 stycznia został rozegrany pierwszy turniej halowy, z cyklu organizowanych przez KS Piast Bieruń, przy wydatnym wsparciu Bieruńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Miejscem turnieju była hala sportowa przy SP3 na ul. Warszawskiej. Turniej rozgrywany był w kategorii Orlik (r. 2008/2009) i miał formułę towarzyską, czyli nie była prowadzona punktacja końcowa. Ideą była gra, dająca dużo radości, a wynik był drugoplanową kwestią. Zagrało sześć zespołów: gospodarze turnieju KS Piast Bieruń, Unia Bieruń, KS Chełmek, Unia Oświęcim, MKS Lędziny i Hejnał Kęty. Rozgrywki przebiegały w sportowej atmosferze, chłopcy dawali z siebie wszystko, a na koniec wszyscy otrzymali medale za udział, puchar dla drużyny, dwie piłki dla klubu, a indywidualnie nagrodzono z każdej drużyny najlepszego zawodnika turnieju. W trakcie każda drużyna otrzymał poczęstunek w postaci pizzy, co jak zawsze dopełniło szczęścia młodych piłkarzy. Naszą drużynę, a zarazem klasę sportową reprezentowali: Grzegorzek Oskar (otrzymał puchar za najlepszego zawodnika turnieju) Olszowy Daniel, Jastrzębski Oskar, Bielesz Filip, Boba Bartosz, MIkos Karol, Szczerbowski Kamil, Kołodziej Oliwier, Szwerthalter Oliwier, Dyjeciński Bartosz, Horst Mateusz, Oyetola Dennis. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy postawy.

Zdjęcia Facebook