Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
4:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
KS IV Hetman Katowice
4:1
MKS Siemianowiczanka
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Urania Ruda Śląska
4:1
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:0
Urania Ruda Śląska
KS IV Hetman Katowice
2:3
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka
1:4
LKS Pogoń Imielin
AKS Wyzwolenie Chorzów
3:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
1:3
MKS Siemianowiczanka
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:2
KS IV Hetman Katowice
Urania Ruda Śląska
2:2
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Pogoń Imielin
3:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:3
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
MKS Siemianowiczanka
1:5
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Wyzwolenie Chorzów
3:1
LKS Pogoń Imielin
KS IV Hetman Katowice
0:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
6:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Pogoń Imielin
5:0
KS IV Hetman Katowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:2
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:0
LKS Pogoń Imielin
MKS Siemianowiczanka
2:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:2
Urania Ruda Śląska
KS IV Hetman Katowice
0:9
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
18:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
AKS Wyzwolenie Chorzów
6:1
KS IV Hetman Katowice
Urania Ruda Śląska
5:1
MKS Siemianowiczanka
LKS Pogoń Imielin
6:1
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
9:0
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
MKS Siemianowiczanka
12:1
KS IV Hetman Katowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
1:2
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
LKS Pogoń Imielin
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
9:1
KS IV Hetman Katowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
Urania Ruda Śląska
3:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
LKS Pogoń Imielin
3:2
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
4:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
8:0
LKS Pogoń Imielin
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:0
Urania Ruda Śląska
KS IV Hetman Katowice
1:4
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
6:0
MKS Siemianowiczanka
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:1
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
5:2
KS IV Hetman Katowice
LKS Pogoń Imielin
3:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS IV Hetman Katowice
1:1
LKS Pogoń Imielin
MKS Siemianowiczanka
3:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
AKS Wyzwolenie Chorzów
1:7
GKS GieKSa Katowice S.A.
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
3:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
13:0
KS IV Hetman Katowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
6:1
MKS Siemianowiczanka
Urania Ruda Śląska
2:3
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
KS IV Hetman Katowice
1:3
AKS Wyzwolenie Chorzów
MKS Siemianowiczanka
3:2
Urania Ruda Śląska
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:1
LKS Pogoń Imielin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości