zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Brzeźce
LKS Brzeźce 14 28 60 - 43 9 1 4
2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 8 19 38 - 12 6 1 1
3
APN GKS Tychy
APN GKS Tychy 6 6 15 - 32 2 0 4
4
UKS SPS Wola
UKS SPS Wola 4 4 5 - 7 1 1 2
5
Fortuna Wyry
Fortuna Wyry 3 4 9 - 12 1 1 1
6
Znicz Jankowice
Znicz Jankowice 2 3 5 - 5 1 0 1
7
Leśnik Kobiór
Leśnik Kobiór 3 3 3 - 7 1 0 2
8
Sokół Orzesze
Sokół Orzesze 1 0 4 - 7 0 0 1
9
UKS GROM Świerczyniec
UKS GROM Świerczyniec 5 0 1 - 15 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
4:7
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS SPS Wola
- : -
Sokół Orzesze
Znicz Jankowice
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
3:0
UKS GROM Świerczyniec
Znicz Jankowice
- : -
APN GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
UKS GROM Świerczyniec
Fortuna Wyry
- : -
APN GKS Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
0:3
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
2:5
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
0:3
APN GKS Tychy
LKS Brzeźce
0:4
UKS SPS Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Sokół Orzesze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
- : -
APN GKS Tychy
Znicz Jankowice
- : -
UKS SPS Wola
Fortuna Wyry
- : -
Sokół Orzesze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
- : -
UKS SPS Wola
Sokół Orzesze
4:7
LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór
0:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
7:6
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
0:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Fortuna Wyry
- : -
UKS SPS Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
- : -
Sokół Orzesze
Znicz Jankowice
- : -
Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
1:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Orzesze
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Leśnik Kobiór
0:3
LKS Brzeźce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
- : -
APN GKS Tychy
Sokół Orzesze
- : -
Znicz Jankowice
Leśnik Kobiór
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
1:1
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
11:1
APN GKS Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
6:5
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS SPS Wola
- : -
Znicz Jankowice
Sokół Orzesze
- : -
Fortuna Wyry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
5:4
APN GKS Tychy
UKS SPS Wola
- : -
Leśnik Kobiór
Sokół Orzesze
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:0
APN GKS Tychy
Znicz Jankowice
- : -
Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
3:1
UKS GROM Świerczyniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
0:6
LKS Brzeźce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
11:5
Fortuna Wyry
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
3:0
UKS SPS Wola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
3:0
UKS SPS Wola

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości