zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
7:1
Stadion Śląski Chorzów
Ruch Chorzów
11:6
Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:2
AKS Mikołów
Józefka Chorzów
7:0
UKS Szopienice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:3
Rozwój Katowice KS
Stadion Śląski Chorzów
7:3
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
14:2
Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
5:2
Józefka Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:6
Stadion Śląski Chorzów
Ruch Chorzów
5:1
UKS Szopienice
Józefka Chorzów
3:4
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
7:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:1
Gwiazda Ruda Śląska
AKS Mikołów
3:0
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:3
Ruch Chorzów
Józefka Chorzów
1:4
Rozwój Katowice KS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
6:1
UKS Szopienice
Rozwój Katowice KS
4:1
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
3:7
Józefka Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
7:5
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
5:0
UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:2
Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów
6:1
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska
1:11
Rozwój Katowice KS
Stadion Śląski Chorzów
2:6
Józefka Chorzów
Ruch Chorzów
6:7
AKS Mikołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:2
Józefka Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
5:7
Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
0:7
Rozwój Katowice KS
AKS Mikołów
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
6:6
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
3:0
UKS Szopienice
Ruch Chorzów
10:0
Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów
4:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:3
Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
AKS Mikołów
2:2
Józefka Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
Rozwój Katowice KS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:1
UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów
5:7
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
4:2
Józefka Chorzów
Ruch Chorzów
2:6
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:4
Stadion Śląski Chorzów
AKS Mikołów
3:3
Rozwój Katowice KS
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:4
Gwiazda Ruda Śląska
Józefka Chorzów
4:3
Ruch Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:2
AKS Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
1:7
Józefka Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
9:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Ruch Chorzów
3:4
Rozwój Katowice KS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
11:1
Gwiazda Ruda Śląska
AKS Mikołów
4:3
Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:0
UKS Szopienice
Józefka Chorzów
6:0
Stadion Śląski Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości