zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Katowice
SRS ORLIK II Ruda Śląska
4:6
UKS RUCH II Chorzów
GKS WAWEL Wirek
2:8
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
4:5
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Pauza
GKS Katowice
5:5
GKS WAWEL Wirek
SRS ORLIK II Ruda Śląska
2:8
Urania Ruda Śląska
UKS RUCH II Chorzów
14:3
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Pauza
GKS WAWEL Wirek
5:3
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Urania Ruda Śląska
0:8
UKS RUCH II Chorzów
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
6:4
GKS Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
SRS ORLIK II Ruda Śląska
4:6
GKS WAWEL Wirek
PKS JÓZEFKA II Chorzów
11:3
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
UKS RUCH II Chorzów
8:3
GKS Katowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS RUCH II Chorzów
Pauza
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
1:16
SRS ORLIK II Ruda Śląska
GKS Katowice
3:2
PKS JÓZEFKA II Chorzów
GKS WAWEL Wirek
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
Pauza
SRS ORLIK II Ruda Śląska
3:0*
GKS Katowice
UKS RUCH II Chorzów
6:4
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Urania Ruda Śląska
0:7
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Pauza
GKS Katowice
4:1
Urania Ruda Śląska
GKS WAWEL Wirek
3:2
UKS RUCH II Chorzów
PKS JÓZEFKA II Chorzów
6:3
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
PKS JÓZEFKA II Chorzów
3:5
Urania Ruda Śląska
UKS RUCH II Chorzów
12:1
SRS ORLIK II Ruda Śląska
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
4:6
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Pauza
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
4:4
UKS RUCH II Chorzów
GKS WAWEL Wirek
3:3
GKS Katowice
Urania Ruda Śląska
11:4
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Pauza
PKS JÓZEFKA II Chorzów
4:5
GKS WAWEL Wirek
UKS RUCH II Chorzów
6:1
Urania Ruda Śląska
GKS Katowice
7:2
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
GKS WAWEL Wirek
8:3
SRS ORLIK II Ruda Śląska
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
4:2
PKS JÓZEFKA II Chorzów
GKS Katowice
3:3
UKS RUCH II Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS RUCH II Chorzów
Pauza
Urania Ruda Śląska
3:5
GKS WAWEL Wirek
PKS JÓZEFKA II Chorzów
1:5
GKS Katowice
SRS ORLIK II Ruda Śląska
11:1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
Pauza
GKS Katowice
13:0
SRS ORLIK II Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
5:7
UKS RUCH II Chorzów
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
1:5
Urania Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
4:3
GKS Katowice
UKS RUCH II Chorzów
4:3
GKS WAWEL Wirek
SRS ORLIK II Ruda Śląska
3:12
PKS JÓZEFKA II Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości