Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Trzebuska
0:3
Astra Medynia Głogowska
LKS Łąka
4:1
Palkovia Palikówka
Dąb Kosina
6:4
Brzeg Białobrzegi
Unia Korniaktów Północny
3:1
Głuchowianka Głuchów
Sitowianka Budy Łańcuckie
4:0
Las Zalesie
KS Smolarzyny
0:3
Rzemieślnik Strażów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Palkovia Palikówka
3:3
KS Smolarzyny
Astra Medynia Głogowska
6:0
LKS Łąka
Rzemieślnik Strażów
1:1
Unia Korniaktów Północny
Dąb Kosina
2:3
Sitowianka Budy Łańcuckie
Brzeg Białobrzegi
3:0
Głuchowianka Głuchów
Las Zalesie
2:0
Herkules Trzebuska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
4:0
Las Zalesie
Herkules Trzebuska
1:3
Dąb Kosina
Unia Korniaktów Północny
3:1
Palkovia Palikówka
Głuchowianka Głuchów
0:0
Rzemieślnik Strażów
KS Smolarzyny
2:3
Astra Medynia Głogowska
Sitowianka Budy Łańcuckie
0:1
Brzeg Białobrzegi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
3:1
Unia Korniaktów Północny
Las Zalesie
1:1
KS Smolarzyny
Palkovia Palikówka
5:2
Głuchowianka Głuchów
Dąb Kosina
8:2
LKS Łąka
Brzeg Białobrzegi
2:2
Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie
2:1
Herkules Trzebuska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
4:2
Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów Północny
1:1
Las Zalesie
Herkules Trzebuska
2:2
Brzeg Białobrzegi
Rzemieślnik Strażów
1:3
Palkovia Palikówka
Głuchowianka Głuchów
0:1
Astra Medynia Głogowska
KS Smolarzyny
0:4
Dąb Kosina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Trzebuska
5:0
LKS Łąka
Astra Medynia Głogowska
3:3
Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina
6:0
Unia Korniaktów Północny
Brzeg Białobrzegi
2:3
Palkovia Palikówka
Las Zalesie
0:1
Głuchowianka Głuchów
Sitowianka Budy Łańcuckie
4:0
KS Smolarzyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
4:1
Brzeg Białobrzegi
Palkovia Palikówka
0:3
Astra Medynia Głogowska
Unia Korniaktów Północny
3:1
Sitowianka Budy Łańcuckie
Głuchowianka Głuchów
0:4
Dąb Kosina
KS Smolarzyny
0:3*
Herkules Trzebuska
Rzemieślnik Strażów
2:1
Las Zalesie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzeg Białobrzegi
1:3
Astra Medynia Głogowska
LKS Łąka
1:2
KS Smolarzyny
Las Zalesie
1:5
Palkovia Palikówka
Herkules Trzebuska
0:1
Unia Korniaktów Północny
Dąb Kosina
3:2
Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie
2:1
Głuchowianka Głuchów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
3:1
Las Zalesie
Rzemieślnik Strażów
0:1
Sitowianka Budy Łańcuckie
Palkovia Palikówka
1:3
Dąb Kosina
Unia Korniaktów Północny
3:2
LKS Łąka
Głuchowianka Głuchów
1:4
Herkules Trzebuska
KS Smolarzyny
1:4
Brzeg Białobrzegi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
2:1
Głuchowianka Głuchów
Dąb Kosina
2:1
Astra Medynia Głogowska
Herkules Trzebuska
1:0
Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie
3:1
Palkovia Palikówka
KS Smolarzyny
1:2
Unia Korniaktów Północny
Brzeg Białobrzegi
6:0
Las Zalesie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
6:0
Sitowianka Budy Łańcuckie
Rzemieślnik Strażów
1:4
LKS Łąka
Las Zalesie
1:2
Dąb Kosina
Palkovia Palikówka
4:2
Herkules Trzebuska
Głuchowianka Głuchów
1:2
KS Smolarzyny
Unia Korniaktów Północny
3:1
Brzeg Białobrzegi
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Trzebuska
2:3
Astra Medynia Głogowska
Palkovia Palikówka
1:0
LKS Łąka
Rzemieślnik Strażów
1:0
KS Smolarzyny
Las Zalesie
1:2
Sitowianka Budy Łańcuckie
Głuchowianka Głuchów
2:3
Unia Korniaktów Północny
Brzeg Białobrzegi
2:5
Dąb Kosina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
2:1
Astra Medynia Głogowska
Herkules Trzebuska
4:0
Las Zalesie
Unia Korniaktów Północny
5:2
Rzemieślnik Strażów
KS Smolarzyny
0:2
Palkovia Palikówka
Głuchowianka Głuchów
1:4
Brzeg Białobrzegi
Sitowianka Budy Łańcuckie
2:1
Dąb Kosina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kosina
3:0
Herkules Trzebuska
Las Zalesie
3:5
LKS Łąka
Astra Medynia Głogowska
3:0
KS Smolarzyny
Palkovia Palikówka
1:1
Unia Korniaktów Północny
Rzemieślnik Strażów
3:2
Głuchowianka Głuchów
Brzeg Białobrzegi
3:1
Sitowianka Budy Łańcuckie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
1:4
Dąb Kosina
Herkules Trzebuska
1:0
Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów Północny
1:5
Astra Medynia Głogowska
Głuchowianka Głuchów
0:3
Palkovia Palikówka
KS Smolarzyny
3:4
Las Zalesie
Rzemieślnik Strażów
2:3
Brzeg Białobrzegi
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
- : -
Głuchowianka Głuchów
Dąb Kosina
- : -
KS Smolarzyny
Las Zalesie
- : -
Unia Korniaktów Północny
Sitowianka Budy Łańcuckie
- : -
LKS Łąka
Palkovia Palikówka
- : -
Rzemieślnik Strażów
Brzeg Białobrzegi
- : -
Herkules Trzebuska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
- : -
Herkules Trzebuska
Rzemieślnik Strażów
- : -
Astra Medynia Głogowska
Palkovia Palikówka
- : -
Brzeg Białobrzegi
Unia Korniaktów Północny
- : -
Dąb Kosina
Głuchowianka Głuchów
- : -
Las Zalesie
KS Smolarzyny
- : -
Sitowianka Budy Łańcuckie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
- : -
Palkovia Palikówka
Dąb Kosina
- : -
Głuchowianka Głuchów
Brzeg Białobrzegi
- : -
LKS Łąka
Herkules Trzebuska
- : -
KS Smolarzyny
Las Zalesie
- : -
Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie
- : -
Unia Korniaktów Północny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
3:1
Brzeg Białobrzegi
Rzemieślnik Strażów
- : -
Dąb Kosina
Palkovia Palikówka
- : -
Las Zalesie
Unia Korniaktów Północny
- : -
Herkules Trzebuska
Głuchowianka Głuchów
- : -
Sitowianka Budy Łańcuckie
KS Smolarzyny
- : -
LKS Łąka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
- : -
Unia Korniaktów Północny
Dąb Kosina
- : -
Palkovia Palikówka
Brzeg Białobrzegi
- : -
KS Smolarzyny
Herkules Trzebuska
- : -
Głuchowianka Głuchów
Las Zalesie
- : -
Astra Medynia Głogowska
Sitowianka Budy Łańcuckie
- : -
Rzemieślnik Strażów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
- : -
Dąb Kosina
Rzemieślnik Strażów
- : -
Herkules Trzebuska
Las Zalesie
- : -
Brzeg Białobrzegi
Palkovia Palikówka
- : -
Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów Północny
- : -
KS Smolarzyny
Głuchowianka Głuchów
- : -
LKS Łąka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka
- : -
Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina
- : -
Las Zalesie
Brzeg Białobrzegi
- : -
Unia Korniaktów Północny
Herkules Trzebuska
- : -
Palkovia Palikówka
Sitowianka Budy Łańcuckie
- : -
Astra Medynia Głogowska
KS Smolarzyny
- : -
Głuchowianka Głuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości