zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
6:0
MKS Lędziny
Zapora Wapienica
1:2
Trójka Czechowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne
1:1
UKS Dwójka Kozy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
3:0
UKS Dwójka Kozy
Trójka Czechowice
7:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN GKS Tychy
5:1
Zapora Wapienica
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kozy
0:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
3:2
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:4
APN GKS Tychy
Polonia Łaziska Górne
1:0
Trójka Czechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
1:0
UKS Dwójka Kozy
MKS Lędziny
1:8
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
APN GKS Tychy
2:1
Polonia Łaziska Górne
Zapora Wapienica
0:5
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kozy
1:2
APN GKS Tychy
Trójka Czechowice
1:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne
6:0
Zapora Wapienica
LKS Łąka (k. Pszczyny)
4:0
MKS Lędziny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
0:2
UKS Dwójka Kozy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Polonia Łaziska Górne
APN GKS Tychy
0:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Lędziny
2:2
Trójka Czechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kozy
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Trójka Czechowice
4:0
APN GKS Tychy
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:0
Zapora Wapienica
Polonia Łaziska Górne
4:0
MKS Lędziny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kozy
2:0
Polonia Łaziska Górne
MKS Lędziny
1:6
APN GKS Tychy
Trójka Czechowice
6:1
Zapora Wapienica
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
2:2
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
UKS Dwójka Kozy
4:0
MKS Lędziny
Zapora Wapienica
0:10
APN GKS Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
Trójka Czechowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
3:3
Polonia Łaziska Górne
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
UKS Dwójka Kozy
APN GKS Tychy
7:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS Lędziny
7:0
Zapora Wapienica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:1
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:0
Zapora Wapienica
UKS Dwójka Kozy
4:0
Trójka Czechowice
Polonia Łaziska Górne
2:1
APN GKS Tychy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
2:1
UKS Dwójka Kozy
MKS Lędziny
3:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Zapora Wapienica
0:7
Polonia Łaziska Górne
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Trójka Czechowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kozy
10:0
Zapora Wapienica
Trójka Czechowice
4:0
MKS Lędziny
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
APN GKS Tychy
Polonia Łaziska Górne
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
0:8
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
APN GKS Tychy
0:1
Trójka Czechowice
MKS Lędziny
3:6
Polonia Łaziska Górne
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:4
UKS Dwójka Kozy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości