Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
6:1
Ruch Chorzów
Unia Kosztowy Mysłowice
2:3
UKS Szopienice
AKS Mikołów
0:2
Orlik Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
4:1
Wawel Wirek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
4:2
Slavia Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
3:6
Rozwój Katowice KS
UKS Szopienice
1:4
Ruch Chorzów
Wawel Wirek
2:4
AKS Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:0
UKS Szopienice
Rozwój Katowice KS
5:1
Wawel Wirek
AKS Mikołów
3:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Ruch Chorzów
2:5
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:0
AKS Mikołów
UKS Szopienice
0:3
Orlik Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
1:2
Rozwój Katowice KS
Wawel Wirek
2:9
Ruch Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
5:1
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
3:1
UKS Szopienice
Wawel Wirek
1:10
Orlik Ruda Śląska
Ruch Chorzów
1:4
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
0:0
Orlik Ruda Śląska
UKS Szopienice
8:0
Wawel Wirek
AKS Mikołów
0:4
Rozwój Katowice KS
Slavia Ruda Śląska
0:0
Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
3:2
UKS Szopienice
Orlik Ruda Śląska
1:1
Slavia Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:3
Unia Kosztowy Mysłowice
Ruch Chorzów
6:0
AKS Mikołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
1:8
Slavia Ruda Śląska
UKS Szopienice
2:4
Unia Kosztowy Mysłowice
Orlik Ruda Śląska
1:1
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
0:3*
Rozwój Katowice KS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
7:1
Orlik Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
1:4
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
2:0
Wawel Wirek
Ruch Chorzów
0:3*
UKS Szopienice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
0:2
Rozwój Katowice KS
Orlik Ruda Śląska
3:3
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
1:0
Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
0:1
AKS Mikołów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
1:1
Slavia Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
5:3
UKS Szopienice
Ruch Chorzów
0:3*
Wawel Wirek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:4
Rozwój Katowice KS
Orlik Ruda Śląska
3:1
Wawel Wirek
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0*
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
0:0
AKS Mikołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:0
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
2:0
Slavia Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:4
UKS Szopienice
Orlik Ruda Śląska
1:5
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:0
Orlik Ruda Śląska
AKS Mikołów
2:1
Ruch Chorzów
Unia Kosztowy Mysłowice
12:5
Wawel Wirek
UKS Szopienice
2:3
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości